Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
W dobie usuwania znalezisk i wpisów o naszym narodowym sęp... Tfu orle. Tak pragnę przypomnieć o sieci stacji pieprzyk. Mirek dzisiaj wrzucił o tym post, przypomniało mi to jak w 2011 po drodze z pracy kupowało się tam ziemniaki, cebulę czy markew za ceny dużo niższe niż w marketach. Ziemniaki bardzo smaczne i sporo osób jeździło je kupować właśnie na stacji paliw. Dla mnie to był ewenement i wielkie wtf. Teraz z tego co widzę firma się rozrasta i oferuje więcej usług. Firmę znam z woj. Dolnośląskiego. Macie jakieś doświadczenia z nią?

#paliwo #samochody #pieprzyk #orlen #afera
kureci_paratko - W dobie usuwania znalezisk i wpisów o naszym narodowym sęp... Tfu or...

źródło: comment_1671655443ApktWY6I9G1YwWQP9LLNpN.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kureci_paratko: w lodzkim w mojej okolicy jest jedna stacja. Sprzedaja na niej nawet wiatrowki i asg XD. Nie polecam tankowac tam diesla, mimo ze niby biora paliwo od orlenu, to napewno bujda jakas, u mnie przez ta wache check engine sie zaswiecal i nie moglem znalezc przyczyny. Przestal sie zaswiecac dopiero jak zatankowalem na innej stacji, a i samochod wydawal sie żwawszy, i podobne historie tez slyszalem od innych. Wjade czasem