Wpis z mikrobloga

Chyba jestem za stary mentalnie na gry. Sprzedałem z pół roku temu Xboxa series S dla switcha. Teraz myślałem sprzedać Nintendo dla ps5.

Na tym Nintendo finalnie to zagrałem max 15 godzin i nie wiem w sumie czy to konsola dla mnie.

Grałem w this war of mine z 3h. Znudziło mnie. W Fortnite gównianie się mi grało tutaj. Assassin's Rebel też taki se, bez fabuły imo.
Toby: the secret też nudne.
Harry Potter: collection takie se
Mario Bros deluxe podobnie.

Jest coś co możecie polecić? Czy sprzedać to w p---u? xD

#nintendoswitch #nintendo #ps5
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soul1: masz rację. Też kupiłem kilka gierek z promocji. Właśnie takie średniaki. No i Switch zaczął mnie nudzić. Ale kupno gry AAA czyli tego Wieśka, Zeldy zapewnia długie godziny rozgrywki.

@Peterov: Wejdź na Metacritic i wybierz sobie coś z pierwszej 20-stki najlepszych tytułów.
  • Odpowiedz
@Peterov mi najbardziej przypasował Mario Galaxy z kolekcji 3d AllStars, o wiele bardziej niż Mario odyssey.
Ponadto świetnie grało mi się starego doom'a 1, 2 i 64.
Obecnie ogrywam Children od Morta, które też daje masę frajdy.
  • Odpowiedz
@Peterov: Po pierwsze to jeśli masz mało czasu i ogólnie nie bawią cię gierki tak jak kiedyś, może lubisz proste gry niż jakieś indyki to na pewno kup dwie czy jedną grę ale porządną AAA. Zelda, Mariany, Fire Emblem, zależy od gatunku jaki ci pasuje.
  • Odpowiedz