Wpis z mikrobloga

@CzarnaSylweta

Miałem styczność z tym typem, a bardziej jego ośrodkiem Pujszany, nie wiedziałem co to, znajomi ogarnęli. Miala byc agroturystyka na Roztoczu, jacuzzi, relax i natura. Rezerwacja byla z booking.
Ale od poczatku.
Po zajechaniu na miejsce nikt nie odbierał telefonu. Weszliśmy wiec do środka i trafiliśmy do części wspólnej dla gości. A tam impreza na całego! Pujszo i jego towarzysze wlasnie zabierali sie za toasty. Na nas mieli serdecznie wyrąbane. Dopiero
Ten w czerwonym to Mariusz Pujszo. Od wielu lat kręci bardzo kiczowate filmy, może intencjonalnie, może tak mu wychodzi, nie mam pojęcia.

Po szybkim przejrzeniu jego filmografii wydaje się, że fragment pochodzi z tego filmu: https://www.filmweb.pl/film/%C5%9Aciema+po+polsku-2021-870442


@CzarnaSylweta o #!$%@? jaka Incepcja, gość który kręci gnioty nagrał gniota o samym sobie kręcącym gniota który ma być tak kiepski, żeby było o nim głośno, który po trailerze wygląda na tak kiepski, że aż chyba
krucjan - > Ten w czerwonym to Mariusz Pujszo. Od wielu lat kręci bardzo kiczowate fi...