Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake
Chciałem podziękować z całego serca @Kaajus za przygotowanie dla mnie tegorocznej wykopaki. I wyrazić współczucie, że musiał czytać te moje wysrywy z których w sumie nic nie wynikało, i niewiele mu to pomogło w przygotowaniu.
Sama paczka bardzo fajna, pokryta memami.
A w paczce:
Zestaw ostrych sosów Roleski, no kurde jakbyś czytał mi w myślach, właśnie mi się sos chilli skończył, tych jeszcze nie próbowałem ale dzięki wielkie.
Czekolada gorzka z chili Lindt- klasa sama w sobie, jeśli szukacie czegoś na polepszenie humoru a jednocześnie ostrego, to świetny wybór.
Scyzoryk Victorinox Spartan, pochodzę z Kielc, a na ludzi stamtąd wołają scyzoryki, super jakość, i tylko jeden problem, ciągle mi giną ( ͡ ͜ʖ ͡), nie lubię zbieraczy kurzu a to jest coś będące tego przeciwieństwem, bez niego na utrzymaniu ruchu, jak bez ręki.
Piwo bezalkoholowe Kormoran świąteczne, dla takiego alkusa jak ja to dobra rzecz, mam nadzieję, że nie zasmakuje mi tak, że pójdę w cug XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Herbata Miłych snów będąca mieszanką różnych gatunków, lubię różne herbaty a takiej jeszcze nie piłem.
Pakę oceniam na 10/10. Polecam każdemu takiego mikołaja jak @Kaajus

Dziękuję też za miły list, do zobaczenia w kolejnej edycji @wykoPAKA

Wesołych świąt.( )
Pobierz unitrax - #wykopaka #pokapake 
Chciałem podziękować z całego serca @Kaajus za przygo...
źródło: comment_1671632402uB8cNUinDJvVgLXFnq954x.jpg
  • 2