Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję pomocy, zaginął mój wujek, nie ma z nim w ogóle ostatnio kontaktu, jest prezesem jednego związku który ma ostatnio mocno negatywną opinię i wokół którego rozpętało się sporo afer jednocześnie, czekamy na jakieś jego stanowisko w tej sprawie i nadal się nie doczekaliśmy, możliwe że jego zniknięcie może mieć z tym jakiś związek. Wujek ma 60 lat i pochodzi z Białegostoku, załączam we wpisie zdjęcie żeby łatwiej było go rozpoznać, jeśli uda wam się go gdzieś zobaczyć albo się czegoś dowiedzieć konkretnego o jakimś ostatnim jego miejscu pobytu to pilnie proszę o informację w wiadomości prywatnej
#mecz #pilkanozna #reprezentacja #kanalsportowy #kanalbekowy #pzpn #heheszki #polska
D.....r - Mirki potrzebuję pomocy, zaginął mój wujek, nie ma z nim w ogóle ostatnio k...

źródło: comment_1671619435FNbk58pL044QWShFIXGpd4.jpg

Pobierz
  • 4
Wujek z Grosickim są na planie teledysku Zenka w Miami, w pokoju co na szybko opuścił go Rzeźniczak z nową żoną, śpiewają w nim polskie kolędy w nowych aranżacjach, muszą zdążyć do piątku, bo w sobotę w SE płyta z dodatkiem;) Miejsca dokładnie tego hotelu ze względu na szybki proces prac, konieczność dowożenia czystej i ogórków zdradzić nie mogę, ale wujek wróci, bo 1 stycznia ma dead-line i musi nowego CM711 namaścić;)