Wpis z mikrobloga

Wideokursy! - do zgarnięcia 5 sztuk (sam wybierasz, który chcesz dostać)

Na VideoPoint trwa aktualnie ciekawa promocja:
- Wideokursy przecenione do 75%

Do rozdania mam 5 dowolnych kursów (ale poza kursami Cisco, bo mnie nie stać! :D) z oferty Videopoint.

Zasady:

➤ Wchodzisz na Videopoint i wybierasz dowolny kurs, który jest aktualnie przeceniony (a jest ich niemal 380!)
Plusujesz ten wpis i wklejasz w komentarzu link do wybranego kursu lub przynajmniej jego nazwę
➤ Ja w piątek (23.12) po 20:00 siadam do komputera i z wrzuconych tutaj komentarzy wybieram 5 sztuk, którym daję dokładnie ten kurs, który użytkownik podał w komentarzu
➤ Wyniki opublikuję w tym wpisie, wołając zwycięzców (postaram się też do nich napisać na priv, o ile mają odblokowane prywatne wiadomości)
➤ Konta założone po dacie utworzenia tego wpisu nie biorą udziału w #rozdajo
➤ Uczestnik może wybrać kurs o maksymalnej wartości 299zł (mowa o cenie regularnej) - mam ograniczony budżet ;)

Uwaga: Zwycięzcy będą musieli podać na priv swoje imię i nazwisko (niekoniecznie prawdziwe...) oraz adres e-mail (koniecznie prawdziwy), bo są one niezbędne do wygenerowania zamówienia na Videopoint.


#programowanie #linux #webdev #unknowrozdaje #rozdajo
imlmpe - Wideokursy! - do zgarnięcia 5 sztuk (sam wybierasz, który chcesz dostać)

...

źródło: comment_1671603832bOJ4mrLZlmP8PfDHzfKe9R.jpg

Pobierz
  • 61