Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@s-k-fantasyfactory: xddd pisząc z tym Reddinem doszedłem do wniosku że chłop nie ma równo pod sufitem. Opisałem mu jak prawie potrąciłem rowerzystę przez jego własna głupotę to zaczął wielce rowerzystę bronić plus zaczął mnie nazywać hipokrytą oczywiście znaczenie tego słowa jest mu obce xddddd najlepiej zablokować i się niepotrzebnie nie denerwować. Dla niego to już tylko Choroszcz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smarterMe: no tak w radzie miasta też zasiadają głównie rowerzyści którzy decydują czy wjedziesz do miasta czy też nie. U siebie w okolicy też mam rowerzystę psychicznego, z którym nie ma co wchodzić w dyskusję bo potem podaje cię o zniesławienie dużo ludzi miało z nim problemy. Oczywiście zasiada w radzie miasta i na własnym profilu na foto w tle ma oczywiście obrazek krytykujący samochody. Raz dał filmik jak gonił gościa
@Lardor to ja mam w pracy gościa który rowerem wjechał w tył samochodu i zaczął do kierowcy startować że dlaczego on się zatrzymał na światłach, jest to nagranie nawet w stopchamie. Argumenty rzeczowe nie przemawiają do nich, jedyne w czym są świetni to manipulacja, również w życiu prywatnym. Potrafią wyciąć część wiadomości i przedstawić ja jako dowód xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smarterMe: ja to już z praktyki własnej boje się rowerzystów bo są nie przewidywalni, raz prawie potrąciłem jednego pod parkiem wodnym jak wyjechał z górki prosto na przejście dla pieszych i zmusił mnie autobusem do nagłego hamowania gdzie mogłem ludzi uszkodzić. Innym razem jeden zatrzymał się do zera nie pokazał mi że skręca i też ledwo wyhamowałem. Nie tak dawno temu jechał przede mną rowerzysta na rondzie Barei, zjechał z ronda
@Lardor: Kojarzysz 6-8 letnie dzieci? One zachowują się podobnie, nie wiedzą ze ich zachowanie ma jakieś negatywne konsekwencje. Rowerowcy mają wpojone "mam wszędzie pierwszeństwo, auta muszą na mnie uważać" - no i tak się zachowują. Ja nie wiem czy oni nigdy nie poruszali się samochodem (z doświadczenia widzę że większość gardzi samochodami bo ich na nie nie stać), i nie wiedzą jak działa fizyka na 1.5tonowy pojazd. Co ciekawe w krakowie