Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#oculusquest2 #oculusquest
Powie mi ktoś czy inne paski do questa 2 zajmują dużo więcej miejsca niż normalne? Np. takie z miejscem na przeciwwagę. Za jakiś czas będę się zabierał za ich wybór, ale w pierwszej kolejności chciałbym kupić etui i obawiam się, że standardowe może być za małe po zmianie pasków.
  • 4
@piasek1990 @Aramil btw. mi się marzy funkcja błyskawicznego podmieniania tych pasków. Do normalnego używania najlepszy jest Elite Strap (lub podróbka na jego wzór), ale do Netflixa w łóżku najwygodniejsza jest oryginalna guma od majtek
O ile demontaż paska jest szybki i prosty po "wyrobieniu się" mechanizmu, tak z zakładaniem zawsze jest problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dobra, to na razie się wstrzymuję z etui jeżeli tak to wygląda i zaczynam myśleć o paskach. To teraz pytanie co brać? :D
Czy takie będą ok?
https://allegro.pl/oferta/pasek-elite-do-oculus-quest-2-uchwyt-na-powerbank-12433948038
A może coś z Ali, czy jakościowo mocno odstają?
@PieceOfShit naprawdę oglądasz filmy na vr? Ja obejrzałem na nich kawałek meczu i było ok, ale nie czułbym się dobrze jeżeli miałbym siedzieć w nich cały film
@piasek1990: obejrzałem tak m.in. cały Queens Gambit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Netflix ma fajny tryb, w którym przed oczami masz tylko ekran na czarnym tle, którego rozmiar możesz regulować do upodobań. Im większy, tym więcej szczegółów, ale bardziej trzeba się rozglądać gałkami ocznymi. Poza tym reaguje płynnie na ruch głowy, będąc niby zawieszony w przestrzeni, ale podąża za kierunkiem na wprost twarzy.
Nie jest to mega wygodne,
PieceOfShit - @piasek1990: obejrzałem tak m.in. cały Queens Gambit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Netfl...

źródło: comment_1671618608wOS69nwR8iGU4M62y73w8K.jpg

Pobierz