Wpis z mikrobloga

Dziękuje mireczkowi @Fishuur za trafioną w 10ke spersonalizowaną paczkę, przyznaję że otwierając byłem pod ogromnym wrażeniem estetycznego zapakowania każdej jednej rzeczy i ręcznie robionej kartki ()

Jako fan Gwiezdnych Wojen będę mógł w święta spokojnie obejrzeć oryginalną trylogię grzejąc się pod kocem 'Mandalorian', mając do tego towarzystwo Grogu i Mando z lego ()
Herbaty na pewno szybko trafią do zaparzacza (dzięki za szczegółowe instrukcje), a stylowe świąteczne skarpety będą jak znalazł na wigilię i spotkania z rodziną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słodycze zapewne znikną jeszcze przed sylwestrem (Michałki Białki ʕʔ) a cukrowy dekor przyda się do pierniczków.
Super dzięki za odlewkę Azzaro The Most Wanted - bardzo ciekawy, nawet całkiem świąteczny zapach - przetestuje go na rodzinie- i na pewno znajdzie miejsce w mojej drobnej kolekcji perfum.

Z tego miejsca dziękuję też organizatorom @wykoPAKA za sprawne prowadzenie tej akcji, to coroczne wyczekiwanie na świąteczną wymianę paczek naprawdę ma magiczny klimat, miałem masę frajdy przygotowując pakę dla mojej pary i wyczekując na tą nadaną dla mnie. Jeśli nadal to czytacie, to postawcie im kawę, ogarnianie świątecznej zabawy dla kilkuset osób to super ogromna zasługa którą się nie chwalą, ale za którą bezwzględnie należy się uznanie!
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:https://buycoffee.to/wykopaka

Najgorsze że teraz znowu rok czekania ...

Każdemu z was życzę tak udanej paczki i wspaniałej zabawy przy tym wszystkim, i do zobaczenia za rok!

#pokapake #wykopaka
m_silvus - Dziękuje mireczkowi @Fishuur za trafioną w 10ke spersonalizowaną paczkę, p...

źródło: comment_1671555581VFvpc5fMNE8T469nm2msT8.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m_silvus: Super. Cieszę się, że paczka Ci się podobała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najgorsze że teraz znowu rok czekania ...


Szybko zleci. Nowy rok, wielkanoc, wszystkich świętych, po drodze jeszcze parę wykopowych afer i znowu będzie wykopaka ( )
  • Odpowiedz