Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa: Zdajesz sobie sprawę, że faceci czasami boją się oświadczyć?
Zwyczajnie, boją się, że usłyszą nie.
Dlatego, że partnerka nie do końca traktuje związek
jako przyczynek do małżeństwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImperiumCienia: dlatego - jesli ona ma jakies pasywnoagresywne zachowania - to nie dziw sie ze je ma. Generalnie tez myslalam, ze one tak na serio z tym - meh to tylko papierek. Ale tak naprawde od srodka gnija w srodku z tego powodu. Ja osobiscie nie ogarniam - nie bylam nigdy z niemezem, ale myslalam ze laski ktore sobie zyja to one tak na serio. No wiec jednak oklamuja same siebie,
@zbrodnia_i_kawa oświadczyny i ślub według mnie nie mają żadnego sensu i są wymuszone przez społeczeństwo, nie wierzę w istnienie stałości i bycie z kimś do śmierci, więc czemu mam kogoś okłamywać, żeby się lepiej poczuł ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PANCZLONEK: czy ona wie o tym, ze jutro mozesz zmienic zdanie?

Jak w ogole pracowac nad soba w takich warunkach, jak sie rozwijac? Wspolne zycie wymaga poswiecen i ustepstw. Powiesz mi, ze rezygnowales z psa albo marzen o dzieciach, po to, zeby za kilka/kilkanasie lat dowiedziec sie, ze niepotrzebnie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PANCZLONEK: ale to tylko jeden z planów jakie ktos moze miec.

Dobra, zrobmy eksperyment. Zagrajcie w gre - zastanowcie sie, co by bylo, gdybyscie wiedzieli, ze za pol roku druga osoba was zostawi na sto procent. Jak zmieniloby sie zycie? Wypiszcie liste rzeczy, z ktorych rezygnujecie ze swoja partnerka dla siebie nawzajem. Lub na co poswiecacie dodatkowo czas, tylko ze wzgledu na druga polowke. Kazdy zwiazek COS kosztuje.
@zbrodnia_i_kawa nie mam #!$%@?, ale człowiek powinien żyć dla siebie, nie dla kogoś. Rozpad związku ok zaboli chwilę, ale nie powinien wpływać na twoje życie. Idziesz dalej, robiąc tę samą robotę i zachowując wspomnienia. Ludzi nie można zmusić, żeby byli z tobą i zostali więc w każdej chwili ktoś może sobie iść i nie jest na stałe ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PANCZLONEK: ale ty masz balagan w glowie (◠) Mysle, ze sam sie oklamujesz, bo gdybys faktycznie tak myslal, to codziennie rano zastanawialbys sie czy wyszla na zawsze czy jednak wroci. Nie "pobolaloby cie chwile przy rozstaniu", bolaloby cie kazdego dnia, bo kazdego dnia bylaby to - jak sam mowisz - realna mozliwosc. W waszyn przypadku przyznanie tego - ze na siebie liczycie, ze sobie w zyciu pomagacie, tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PANCZLONEK: nie wiesz rowniez czy cie jutro nie potraci auto, a jednak wychodzisz nie? Ba, nawet z kolega sie na godzine umowisz - a przeciez nie wiesz czy dojedziesz. Cale spoleczenstwie jest zbudowane na kredycie zaufania. Ze nie rozwalisz mi czaszki maczeta jak bedziesz przechodzil.
@zbrodnia_i_kawa: e tam ślub cywilny zabezpiecza interes kobiety, facet nic z tego nie ma, a poważny facet jak chce mieć posprzątany dom to zatrudni Ukrainkę sytuacja win win. 50 % mężczyzn to nie swoje dzieci wychowuje gorzej jak są to dzieci które powstały w trakcie małżeństwa wtedy ciężko odkręcić taką sytuację.
@zbrodnia_i_kawa: statystyki są opracowywane na podstawie badań genetycznych, najczęściej są w oparciu o badania komercyjne czyli testy które mężczyźni robią w firmach prywatnych, statystyk sądowych raczej nie widziałem. Żeby było śmiesznej statystykę na próbie badawczej liczącej 5000 testów opracowywała kobieta wtedy to wyszło 50 % . Ogólnie wyniki testów na ojcostwo nie są jakąś tajemnica, tak samo gdy pracujesz w stacji krwiodawstwa to opracowuje się statystyki dotyczące osób zakażonych chorobami zakaźnymi.
@zbrodnia_i_kawa: ogólnie o kobietach więcej wiedzą mężczyźni, z tej prostej przyczyny że to oni spotykają się i flirtują z kobietami, ja nie rozgrzeszam facetów bo żeby doszło do zdrady to potrzeba tak jak do zapłodnienia komórki męskiej i żeńskiej. A miałem w swoim otoczeniu taka sytuację że kobieta spotykała się z kochankiem była z nim w ciąży i wyszła za innego faceta, hmm jak tak teraz myślę to 3 takie sytuacje
@zbrodnia_i_kawa: to działa w obie strony, kobiety które miały spore doświadczenie z facetami też wiedzą o nich sporo. W dawnych czasach mężczyźni pojedynkowali się o kobiety. Jeżeli ode szliśmy od tego systemu warto było wprowadzić inny który by chronił rodzinę. Jestem zdania że należało by zrobić bazę kodu genetycznego oraz robić badania genetyczne podczas porodów osoby zdradzajace powinny ponosić odpowiedzialność za swoje czyny kobiety i mężczyźni, wtedy związki małżeńskie chroniły by