Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam poważny dylemat życiowy. Szczęście w nieszczęściu. Odziedziczyłem po kimś z rodziny mieszkanie w bloku z jednym z większych miast w Polsce i do tego jakieś 400 tysięcy złoty. No i właśnie tutaj mam problem co mam robić. Siedzę już 6 lat na emigracji. Mam fajną pracę w której się rozwijam i zarabiam około 4.5k € na rękę. Mam tutaj znajomych z którymi spędzam każdy wolny czas. Jednak cały czas towarzyszy mi uczucie, że jestem tu obcy i nie pasuje do tego. W Polsce mam również rodzinę za którą tęsknię. Widujemy się 2-3 razy w roku przeważnie święta i weekend z mojego urlopu w lato. Co byście zrobili na moim miejscu? #emigracja #polska #pracbaza #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a1243dba11279a731b20cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
BezwzględnyŚwirus: Jak można być tak głupim?
Dlaczego ktoś kto odziedziczył 700k oraz zarabiał 4.5k euro chodzi do pracy? Mogłeś przejść na emeryturę i już nigdy nie pracować a zamiast tego przegrałeś życie i sprzedajesz swój czas każdego dnia roku po co? Jesteś własnością kapitalisty.
---

Zaakceptował: karmelkowa