Wpis z mikrobloga

Dlaczego na allegro prawie wszystkie produkty mają oceny z przedziału 4,6-4,95/5 niezależnie od tego co jest w opiniach
Czy są same pozytywne czy same 1 gwiazdki i opis że produkt to najgorsze dziadostwo
Chłop chciał sobie rękawiczki kupić ale po godzinie na allegro to się czuje gorzej niż na targu gdzie babka wciska wszystko bo "dobrze leży na takim kawalerze ta kurteczka"
Kupił ktoś ostatnio rękawiczki co dają radę i nie przemokną po pierwszym kontakcie ze śniegiem ale żeby jednocześnie dało się w nich normalnie funkcjonować
#allegro #zakupy
  • 6
  • Odpowiedz
@Kalosz667: Na dzień dobry masz ocenę 5/5 domyślnie, a potem realne oceny podtrzymują albo obniżają ocenę. Nie patrz bardxo na opinie, wyświetlają się często od innego produktu
  • Odpowiedz
@Kalosz667: Większość ocen jest z przypomnienia - jak oceniasz produkt. Więc skoro działa to 5/5 każdy daje. :D
Z rękawiczek to podpinam się pod pytanie, kupiłem takie i za 300 i za 60zł, a używam... najtańszych roboczych z Juli i się świetnie sprawdzają i do sportu i normalnie. xD
  • Odpowiedz
mają oceny z przedziału 4,6-4,95/5 niezależnie od tego co jest w opiniach


@Kalosz667: oceny z komentarzem to tylko część wszystkich ocen, większość osób nie dodaje komentarza, domyślnie większość ocenia produkty 5/5

Na dzień dobry masz ocenę 5/5 domyślnie


@FilipWWL: nie
  • Odpowiedz
@PanHagrid: oceny z komentarza wydają się bardziej rzetelne
Jak ktoś wrzuci kilka zdjęć produktu a dodatkowo opiszę wady i zalety to ma to sens
Często kupiłem produkt oceniany 4,8 a totalny bubel
A z komentarza często ratują
Piszą że wygląda do dupy ale działa, kupuje i rzeczywiście wygląda beznadziejnie ale mi zależy na działaniu więc jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz