Wpis z mikrobloga

Pierwsze 10 minut jeszcze dałem radę, potem andrew leci freestyle.
-mój kumpel szafa
-ten typ od keto I Czarnobyla którego imienia nie pamietam dobrze porównuje samochody i ma racje
-szafa szef bo nam pokazuje wyjazdy
-JAPIERMANDOLE
-andrzejek ma ból o to ze rozkminiamy skąd USS ponton miał hajs na tesle, następnie z jakiegoś powodu przechodzi do rozstania z łysa i Niemka. Nie wiem o #!$%@? mu chodzi.
-cytowanie ostatniego wysrywu grubernatura
-bóldupi
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Mniej więcej. Wgl pare lat temu jak jeszcze grubernator był zdatny do oglądania to była akcja ze jakiś fan podjechał mu pod chatę na cooper mountain I wydzwaniał domofonem ze przyjechał na herbatę czy coś takiego xD. Potem Marcin robił na ten temat wywód żeby tak nie odwalać. Do teraz zastanawiam się czy to sam andrew nie zaszczycił wtedy Grubernatora
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: on sobie wymyślił, że Szafa to jego "FUNFEL". Jego funfel nie dostał tak samo biletów i przelotu na jakieś targi chyba w 2020, więc Endrju wyprodukował oburzony gniota. Jeszcze wysyłał do niego paczkę reklamującą nachalnie swój kanał z jakimiś dewocjonaliami, co nawet Kasandra wyszydziła, podobnie jak Szafa to zlał ukrytym śmiechem. Pewnie gdzieś link będzie na tagu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Sad_Japkowy: jutuber z koziej pałki,10-30 wyświetleń na filmik, często wrzuca gnioty z auta i pokazuje siebie, pierwsze 5 linijek to buymeacoffie, PayPal, patronite. Andrzeju skończ te przygodę na YT bo nikt cie nie ogląda, nikogo nie interesuje oglądanie na ekranie 4k w 60 calach twojej twarzy ani nikogo twoje zdanie nie obchodzi co widać po pustych komentarzach pod filmami (pytacie się mnie co kupiłem na blek frajdej)
Skończ mówić dziadkom że
ChilliHeatwave - @SadJapkowy: jutuber z koziej pałki,10-30 wyświetleń na filmik, częs...

źródło: comment_1671494349Rt21k8wIeQ6BSxACRh43HX.jpg

Pobierz