Wpis z mikrobloga

Miał ktoś kiedyś aware zamka w paczkomacie #inpost? Od piatku nie moge odebrac przesylki, infolinia gowno wie i tlumaczy ze paczka dzis wyruszyla w droge powrotna (ciekawe jak kurier otworzyl skrytke jak zamek na amen #!$%@?).
Mial do mnie dzwonic technik i mialem dostac informacje ze przelozyl do innej skrytki - oczywiscie na infolinii nikt nie wie dlaczego on sie nie pojawil ale nie moga go wezwac teraz bo przesylka jest w drodze powrotnej.

Zajebiscie ze zdaze z prezentem pod choinke, TFU (nie na Inpost ale na obsluge klienta ktora jest tam DO DUPY!).

#zalesie
  • 3
@adeekk1989: kiedyś miałem tak, że przy dużym mrozie przestał działać ekran dotykowy. Zadzwoniłem na infolinię, zgłosiłem awarie i poprosiłem żeby przedłużyli mi czas na odbiór paczki bo jak mam odebrać skoro nie działa paczkomat. Odesłali paczkę do oddziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adeekk1989: po prostu dostajemy informacje z interwencją do wykonania, jesteśmy na połączeniu ze wsparciem kurierskim otwierają zdalnie a my dociskamy zamek lub nawet w niego pizgamy i się otwiera :p
chyba że był faktycznie tak uszkodzony że tylko serwisant by mógł otworzyć ale to się rzadko zdarza