Wpis z mikrobloga

Ja jestem ciekaw co na ten sposób myśli szanowna pani małżonka Łysego akolity. Czy śledzi Uniwersum i patrzy jak jej mąż stał się popychadłem czy ma wywalone na to co się z nim dzieje mając satysfakcję słysząc raz na jakiś czas o akcjach z misiem bo wiadomo że dyrektor domu przedsoborowego świętego Józefa jest z nim. Pytaj na ten sposób czy Święty Józef był katolikiem bo mnie się zdaje że żydem.
#wroniecka9
  • 8
  • Odpowiedz
@Czcigodny22: To można łatwo sie domyślić że woli mieć świety spokój, pewnie jest tym zmęczona i nie zamierza zaspokajać cudzej ciekawości. Postaw sie sam w tej sytuacji, czy chętnie byś pisał w sieci i jakbys sie czuł gdyby publiczznie prano brudy twojej rodziny w necie. W mojej rodzinie (jak w milionach innych) czasem jeden ma kose z drugim, ale w życiu bym tego nie wywlekł do neta, obojetnie z której strony
  • Odpowiedz
@Czcigodny22: pytaj, czy synowie łysego nie byli wyśmiewani w gronie rówieśników za to, że ich ojciec stał się taką żałosną podróbką człowieka. Nie dziwię się, że na widok Misia Pysia synowie łysego chcą mu nakopać do dupy.
  • Odpowiedz
@galicjanin: to by było widok jakby po wyroku sądu łysy był wynoszony z bazyliki w kaftanie do karetki krzyczący głośno SANCTA MARIA MATER DEI, za głos kapłana: bandyci! Poganie! Neopoganie! Bluźniercy!
  • Odpowiedz
@Novus_xD: wyrok o ubezwłasnowolnienie nie równa się skierowaniu do Choroszczy, wyrok tylko stwierdzi, że w sprawach dotyczących majątku Łysego ten nie ma nic do gadania, a w tych sprawach decydują dorosłe dzieci jako najbliższa rodzina.
  • Odpowiedz