Wpis z mikrobloga

@qusqui21: były na to pomysły: kładki, przejścia podziemne, ale no "wasi" zawsze mówią, że to zło i dlatego stoimy i czekamy ¯\_(ツ)_/¯. Mleko do sojowego latte serio na rowerze się nie dowiezie do knajp: większe zapotrzebowanie na towary w centrum miasta to większy ruch, przecież to logiczne. Wiara w to, że ludzie kochają jeździć do pracy samodzielnie własnym autem i używanie tego jako wymówki są raczej słabe i bezpodstawne: ludzie chętnie
@suslogon-szczecinski: i czemu ludzie maja przelazic podziemiami albo wzdrapywac sie na kladki (zwlaszcza z wozkami np), a nie samochody #!$%@? z miasta? Ruch dostawczy jest ulamkiem w porownaniu do ruchu stworzonego przez ludzi ktorzy budowali sie po srodku pola, albo tych co z garazu musza dojechac do garazu pod biurem.
Rowerami mozna jezdzic caly rok, wystarczy sie cieplo ubrac, i ustawic najwyzszy priorytet na odsniezanie drog rowerowych. Tak jak to jest
@qusqui21:

wystarczy sie cieplo ubrac


a jak ktoś nie lubi zimna ¯\_(ツ)_/¯? Dlaczego mówisz mu jak ma żyć?

A jak się odniesiesz do dojazdów do pracy dalej niż do biurowca obok domu, bo ten punkt radośnie pomijasz ( ͡º ͜ʖ͡º)?
a jak ktoś nie lubi zimna ¯_(ツ)_/¯? Dlaczego mówisz mu jak ma żyć?


@suslogon-szczecinski: a jak ci powiem ze #!$%@? mnie ze #!$%@? zone po nocach bo mi spac nie dajesz? to powiesz ze nie moge ci mowic jak masz zyc?
Ja np wogole nie lubie pracowac, ale pracuje bo musze miec co zrec. Takze deal with it.
rower/komunikacja miejska/pociag.
@qusqui21: czyli wolisz się tułać do Zakopanego na narty 16 godzin i nosić ciężki sprzęt niż jechać 7,5-9h wygodnie z sprzętem w bagażniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

a jak ci powiem ze #!$%@? mnie ze #!$%@? zone po nocach bo mi spac nie dajesz? to powiesz ze nie moge ci mowic jak masz zyc?


ale to ty się narzucasz, a nie ja obecnie, więc po co odwracasz