Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć. Zakupiłem niedawno router Tp-Link Archer ax53. Obecnie konsola Xbox Series X jest podłączona po kablu. Potrzebuję podłączyć jeszcze jedno urządzenie po kablu do routera, a ponieważ wszystkie sloty mam zajęte, pomyślałem by konsola łączyła się bezprzewodowo. Planuje się łączyć po wifi 5Ghz (obecnie mam UPC 500 mega). Z konsoli korzystam rzadko. Jeśli już gram online to jest to najnowsza FIFA. Czy przejście z kabla na podłączenie bezprzewodowe będzie zauważalne? Nie zależy mi na super szybkim ściąganiu gry/aktualizacji. Konsola znajduje się półtora metra od routera.

#xbox #fifa
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki za rady. Koszta nie są tutaj przeszkodą, tylko z jednego gniazdka elektrycznego mam już tyle urządzeń podłączonych, że wolałbym nie dokładać, choć taki switch dużo prądu nie pobiera. Mógłbym również ustawić router TP na Access point, ale to raczej bez sensu. Ewentualnie switch Poe dołożyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W związku z tym, że otrzymałem różne opinie to zamówiłem TP-LINK TL-SG108E. W razie co w przyszłości portów będzie pod dostatkiem ;) a w ramach testu przez jakiś dla porównania będę korzystał z wifi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pograłem trochę z kumplem bezprzewodowo. U mnie działało bardzo dobrze, ale on podczas 4 meczów miał podobno 3-4 zawiechy na chwilę.