Wpis z mikrobloga

@florekflorek: To jest #!$%@? o szopenie z mojej strony (brak podparcia praktyką), ale czytałem, że średniawe te V6, wpierdzielają masę paliwa, plus nie są jakoś bardzo niezawodne, na tym etapie odpuściłem dalszy research, a szkoda, bo buda jest mega ładna, ale diesla to ja nie chcę, a nic innego nie ma w gamie :/
@riggen to ja potwierdze ze to pierdzielenie o szopenie, bo calkowicie mijasz sie z prawdą. Te V6 slyna z bezawaryjnosci i relatywnie dobrej relacji osiagi-spalanie, skrzynia tez bezawaryjna. Jezdzilem takim Lexem 5 lat, ponad 100kkm, zero problemow. 2 osoby z rodziny rowniez takiego kupily i podobne relacje. IS220d jest za to wszedzie odradzany jako nieudana konstrukcja. @florekflorek spalanie 8-10 l, oczywiscie najwazniejszy jest styl jazdy. Spokojna przelotowka to i ponizej 7l schodzilem.
@riggen przy mocniejszym butowaniu to masz wir w silniku, ale zakładam, że nie będziesz robił okrążeń na Nurburgringu. Taka specyfika silnika, ze obroty robią dynamikę, przy spokojnej jeździe auto jest ekonomiczne, ale masz pod butem moc, która swoje musi kosztować. Ja jezdze w miare dynamicznie ale nie scigam sie co swiatla, oszczedzam hamujac silnikiem itd itp. i nie przekroczylem nigdy 10/100 srednio na baku, ale jak przejedziesz scigajac sie podczas nightdrivingu 50km
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@florekflorek: 220d niby taki odradzany a znam trzy osoby z takimi motorami w is i absolutnie zero problemów. Jedyne z czym trzeba się liczyć to fakt, że jak padną wtryski lecisz 1000zl za używaną sztukę a dzieje się to ekstremalnie rzadko. Reszta eksploatacji grosze
@pepies: Wtryski to tam pół biedy. W tym silniku opadają tuleje cylindrowe i #!$%@? UPG. Najgorsze jest to, że wymienić uszczelkę możesz tylko raz, a gdy to zrobi drugi raz to kiler is ded.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dayrex: słupki kosztują grosze bo dziś co raz popularniejsza baza na driftcar a diesel wylatuje. Nie ma sensu robić skoro za tysiaka podmieniasz komplet