Wpis z mikrobloga

Z wielu doniesień wiarygodnych dziennikarzy (m.in. Edu Polo, Xavi Torres) wynika, że Sandro Rosell złoży dziś dymisję z funkcji prezydenta FC Barcelony. Zastąpi go tymczasowo wiceprezydent Bartomeu, a za pół roku nastąpią przedterminowe wybory.

#pilkanozna #fcbarcelona #laliga
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czajna_Seczen: Tak, wiem, wielu moich znajomych cules też się cieszy. Ja tam nie widzę powodów do radości, Bartomeu to żadna zmiana. Pozostaje liczyć na przyśpieszone wybory i może powrót Laporty.
  • Odpowiedz
@Ramiro: (#) Sędzia w uzasadnieniu decyzji o rozpoczęciu procesu zaznaczył wyraźnie, że sprawa jest przeciwko Rosellowi, a nie klubowi. @paqo: (#)

Bartomeu tylko na pół roku, kandydatem obecnych władz ma być Villarubi. Ale wątpię, żeby wygrał po tym wszystkim. Od Laporty wolałbym kogoś nowego, ale nie wiem, czy jest ktoś lepszy.
  • Odpowiedz
@paqo: (#) Diabeł wie, co jeszcze z tego wyjdzie. Na razie klub nie wydaje się poważnie zagrożony, ale co się ostatecznie okaże po tym jak sąd przyjrzy się wszystkim papierom, to nie wiem. Tak jak nie wiem, czy ostatecznie skarbówka nie wejdzie do gry. No i poza stratami wizerunkowymi czekać nas jeszcze może okres przejściowego zamętu w klubie.
  • Odpowiedz