Wpis z mikrobloga

@Hegelius: +1 byczku. Nie czaję ludzi, którzy niby tak będą za nim tęsknić. Rozumiem nostalgię, ale ten dziad jest kompletnie niekompetentny. Wiedzę o futbolu ma na poziomie mojego starego pijanego, nie ogarnia nic, co się dzieje na boisku, non stop gafy i pomyłki, irytuje nagłym wydzieraniem się i podniecaniem z dupy, przez 30 lat komentowania nadal nie udało mu się znaleźć synonimu do słowa "okazja". Dobrze, że przynajmniej tym razem swojej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hegelius: @Emes91: mówcie co chcecie ale szpaku to ikona, jeden z najlepszych komentatorów piłki nożnej. Fakt,że jest już stary i nie trzyma dawnego poziomu ale widać po nim jak wkłada całe serce w to co robi. On po prostu przeżywa mecze tak jak każdy kibic, szczególnie widać to było jak był w szczytowej formie(2002-2008), takie mecze z Walią czy Portugalią to do dziś ciary mam jak sobie oglądam.

I jasne,
@youknowthisxd: Co on niby oferuje poza ładnym tembrem głosu i nakręcaniem emocji? Nazywanie go "najlepszym komentatorem piłki nożnej" to już w ogóle odklejka. Jak już mówiłem, jego wiedza ekspercka o futbolu jest zerowa. Żadnej fachowej analizy, żadnych faktycznych prognoz i przewidywań odnośnie boiskowych wydarzeń, żadnej wiedzy o taktyce. Tylko sadzenie pustych farmazonów w rodzaju "Cóż, Argentyna teraz będzie zapewne starała się strzelić bramkę, ale myślę, że Francja będzie usiłowała jej w