Wpis z mikrobloga

Mirki mam pewne spostrzeżenie.

Dlaczego Ukrainki aż tak bardzo różnią się od Polek? Znacie jakieś Ukrainki osobiście? Wiem że są różni ludzie, no ale...

Współpracuję teraz dużo z ludźmi ze wschodu i np. mam taką dziewczynę która jest na bardzo wysokim stanowisku w branży zdominowanej przez mężczyzn (nie IT) no i wlazłem na jej Insta a tam filmiki gdzie dosłownie świeci tzipą. Ona ma pod sobą w firmie ponad 50 osób XD I wiecie co? Wszystkie jej koleżanki mają takie same foty. Przebijające brodawy to jest w zasadzie nic. Nie jest to dla mnie żadna nowość, widywałem to już dawno, Ukrainki jakoś mniej się kryją i ogólnie są dużo bardziej skore do pokazywania tego i tamtego od Polek. Z czego to wynika? Czy na żywo również są tak lajtowe w obyciu? Dodatkowo Ukrainki są bardziej "męskie" w takim sensie, że te które znałem to wszystkie albo jakieś sztuki walk albo jeżdżą na crossach, u nas to w zasadzie tylko jakieś chłopczyce-outsiderki takie zainteresowania mają.

Pic rel, koleżanka o której mówię (profil prywatny, nie dam linka bo i tak nie da się tego obejrzeć), ma różne filmy "erotyczne" tutaj kawałek jednej scenki, ale to jeszcze jest softcore. Kolesie z pracy jej to lajkują XD

Zapraszam do dyskusji, nie krytykuję Ukrainek czy Witaminek, po prostu jestem ciekaw skąd aż gigantyczne różnice kulturowe. Czeszki też są dużo bardziej otwarte w takich tematach, ale Ukrainki przebijają wszystko.

Mężczyzn z tych krajów w ogóle nie poznałem, ale młodzi wydają się często bardzo do przodu w kwestiach mody/fryzur i tego typu rzeczy. Kiedyś były śmiechy z tych ich grzywek a teraz to się chyba zrobiło modne. Mnie się Ukraincy wciąż kojarzą z mentalnością chlejusa, ale nie wiem czy to nie zakłamany i krzywdzący obraz.

#ukraina #ukrainki #kobiety #polki
Silvestre_Cucumeris - Mirki mam pewne spostrzeżenie.

Dlaczego Ukrainki aż tak bard...

źródło: comment_1671395325pi7EagZasMOfTzRQKYz1w9.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Zapraszam do dyskusji, nie krytykuję Ukrainek czy Witaminek, po prostu jestem ciekaw skąd aż gigantyczne różnice kulturowe.


@Silvestre_Cucumeris: Rewolucja kulturalna w ZSRR, probowano wszystkimi mozliwymi metodami usunac kulture narodow w tym obrzydliwym imperium.
  • Odpowiedz
yzn z tych krajów w ogóle nie poznałem, ale młodzi wydają się często bardzo do przodu w kwestiach mody/fryzur i tego typu rzeczy. Kiedyś były śmiechy z tych ich grzywek a teraz to się chyba zrobiło modne. Mnie się Ukraincy wciąż kojarzą z mentalnością chlejusa, ale nie


@Silvestre_Cucumeris: kozacka mentalnosc.
  • Odpowiedz
@Silvestre_Cucumeris: Generalnie „ruskie” robią w życiu rzeczy. Strzelają, jeżdżą konno, grają na pianinie, etc. Zapytaj znajomych Ukraińców albo Ruskich czy potrafią jedna z tych rzeczy. Na pewno. To efekt tego, że nawet na wsiach były i często dalej są domy kultury i tego typu miejsca.
  • Odpowiedz
Dodatkowo Ukrainki są bardziej "męskie" w takim sensie, że te które znałem to wszystkie albo jakieś sztuki walk albo jeżdżą na crossach, u nas to w zasadzie tylko jakieś chłopczyce-outsiderki takie zainteresowania mają.

co za bzdury xd
post rakowy ale raczej zarzutka 2/10
  • Odpowiedz
@kondziu96: A jaki to był typ tombojki
Typ 1: Lesbijski Butch
Typ 2: Pozerka zapisująca się na kursy karate albo jeżdżąca na motorze od ojca, a przy bliższym poznaniu wychodzi z niej stereotypowa laska.
Typ 3: Korpo zołza, odwrotność typu 2, czyli wygląda i zachowuje się jak laska a przy bliższym poznaniu wychodzi facet.
Typ 4: Gatunek istniejący od niedawna, niebinarna Julka z pokolenia Z, wyglądająca jak Harry Potter a z
  • Odpowiedz