Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Wszyscy się jarają Messim (w sumie jest czemu) ale chciałbym przypomnieć że Mbappe ma dopiero 23 lata, został królem strzelców tegorocznego mundialu i ma już na koncie mistrzostwo świata sprzed czterech lat i wicemistrzostwo tegorocznych. Gość w finale wykręcił hattricka. Może i personalnie to buc ale sportowo gość jest maszyną. Moim zdaniem to on jest bohaterem dzisiejszego meczu nawet jeśli jest przegranym.

#mecz
  • 8
@gugulec: Mambeppe na pewno pobije w życiu wiele rekordów, jest młody i ma na to czas. Może nawet przebije Messiego w co wątpię, ale potencjał ma niesamowity. Mimo wszystko cieszę się, że dzisiaj Messiemu udało się wypełnić ostatnią kartę w historii swojej legendy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisPalkis: Messi zdobył mistrzostwo świata w wieku 35 lat a Mbappe 19. Gość już w tamtych mistrzostwach ciągnął reprezentację do finału a dzisiaj strzelając 3 bramki, dał im nadzieję że nadal można wygrać. Dla mnie to osiągnięcie samo w sobie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisPalkis: Ale jakie to ma znaczenie "co by było gdyby". Jesteśmy tu i teraz. Gra dla Francji, ciągnie prawie każdy mecz do przodu. Strzela 3 bramki w finale gdzie przy 2:0 psycha siada i większość nie wie co ze sobą zrobić. Jeśli mu kasa nie odbije do łba, I będzie chciał być lepszym piłkarzem niż biznesmenem to ma nieskończone możliwości.
Jeśli mu kasa nie odbije do łba, I będzie chciał być lepszym piłkarzem niż biznesmenem to ma nieskończone możliwości.


@gugulec: i to jest kluczowe i dokładnie taki wydźwięk miała pierwsza wiadomość
@gugulec: Messiego i CR7 też, w porównaniu do wszystkich innych wielkich piłkarzy, wyróżnia długowieczność. Może z tych wielkich Pele może im równać pod tym względem, bo był wielki na Mundialach w 1958 i w 1970, no ale z drugiej strony w międzyczasie grał tylko w tym swoim Santosie...

Mbappe ma 24 lata, i na razie porównując do Messiego, jeśli chodzi o mistrzostwa świata ma podobne osiągnięcia, ale w każdym innym aspekcie