Wpis z mikrobloga

@Dibhala: i dostałeś robotaju? był jakiś odzew? xD pytam, bo sam w next tygodniu mam dostać telefon czy są mną zainteresowani i mnie stres miażdzy te ostatnie dni. Mam wrażenie że wypadłem strasznie #!$%@? na tej rozmowie (,)
@anonimowymirek155: robotę dostałem, duża polska firma budowlana, zapotrzebowanie na pracownika spore, ale robota wyjazdowa toteż aż tak wielu jak się spodziewałem nie aplikowało

co do odzywania się na zasadzie "odezwiemy się do 2 tygodni" ja dzwoniłem po tygodniu, bo dłużej nie miałem ochoty czekać. A i nie aplikowałem nigdy do jednej firmy więc jakbym miał czekać na telefon od każdej, to bym się po 22 tygodniach pogubił.
@anonimowymirek155: raz na rozmowie o prace okazalo sie ze rekrutujacy mnie czlowiek pracowal wczesniej w tej samej firmie co ja a pozniej przeszedl do tej do ktorej aplikowalem, na co ja odpowiedzialem "to podobnie jak ja" wtf jakkbym #!$%@? wiedzial ze dostane ta robote xd robote dostalem, ale moj przelozony zrobil mi pod gore z okresem wypowiedzenia i nic z tego nie wyszlo