Wpis z mikrobloga

@ptakdodo: ale ładna jakość live jak na ich warunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak sie da lepiej niz wbudowanym gównem z macboczka?
Już nie mówie o tym ze można to ogarnąć z gopro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łysy pacz i sie ucz bo u ciebie jeszcze gorzej xDDD
  • Odpowiedz
@ptakdodo: 10 naturalizowanych zawodników :D Jaki to jest dzban.To są ćwoku ludzie którzy się urodzili we Francji albo byłych koloniach. Od dziecka przechodzili francuski system szkolenia . Naturalizowany to byl Roger czy Olisadebe.
  • Odpowiedz
@dawid131: Nie można GoPro 8.
Nie używałem nigdy produktów Apple, ale można chyba OS przywrócić, aby wszystko latało jak trzeba. Oddawać kompa do serwisu, aby naprawić OS czy Windowsa, dla mnie osobiście ciekawostka. ;)
  • Odpowiedz
tym temacie prawdę.


@zbyszek-krol: Zacytuję @Justyna16

10 naturalizowanych zawodników :D Jaki to jest dzban.To są ćwoku ludzie którzy się urodzili we Francji albo byłych koloniach. Od dziecka przechodzili francuski system szkolenia . Naturalizowany to byl Roger czy Olisadebe.
  • Odpowiedz
@ptakdodo: Bzdury kobieta pisze.
Zobacz sobie na Transfermarkt, 3 z 16 najbardziej wartościowych piłkarzy ma podwójne obywatelstwo. Tylko francuskie ma Dembele z malijskim pochodzeniem i Mbape mieszanka kameruński algierska. Jedyny 100% Francuz Pavard :).Czyli 15 farbowanych i 1 rodowity. Tak więc, tego :)
  • Odpowiedz
. Tak więc, tego :)


@zbyszek-krol: Hugo Lloris, Adrien Rabiot, Olivier Jonathan Giroud, Antoine Griezmann, Jordan Veretout, Benjamin Pavard, Theo Bernard François Hernández
Tak więc, tego¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ptakdodo: Wymieniłeś 8 , a wiesz ilu w kadrze jest zawodników :) Zresztą hernandez ma hiszpańskie obywatelstwo. Ja napisałem odwołując się do Transfermarkt , o 16 najbardziej wartościowych ( czytaj o największej wartości w €). Tak więc tego , gapcio miał sporo racji. To że ktoś ma obywatelstwo jakiegoś kraju afrykańskiego, urodziwszy się we Francji, o czymś świadczy. Ja tak jak gapcio, nie utożsamiam się z tak sklecona drużyną
  • Odpowiedz