Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wezsepigulke: a tak na serio to na czym polega problem ze zrobieniem pokrowca na tira? Masa takiej dużej płachty chyba nie powinna być problemem, bo są już fajne materiały.

Trudność w zakładaniu? Chyba coś by się dało wykombinować?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wezsepigulke: ale serio pytam, jestem tylko zwykłym inżynierem który śmiga przeciętnym kombi w którym po starcie przymarzają ręce do kierownicy. Czy to jest nierozwiązywalny problem?

Nie mówię, że to Ty jako kierowca masz go rozwiązać, ale Ty jesteś odpowiedzialny za stwarzania zagrożenia.

Przy prognozach pogody i aktualnych zimach to trzeba by nakładać coś takiego 10 razy w roku i już. Gdzie tu jest ten problem nie do przeskoczenia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wezsepigulke: nylon 20D i cały pokrowiec ważyłby 5kg (100m² tkaniny 3,2kg plus jakieś linki/obrębienia) przy wymiarach 8x12,5m, objętość przy złożeniu pewnie rozmiar zwykłej walizki podróżnej. Koszt całościowy rzędu 3-4k zł. Nie widzę w tym nic nierealnego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mkarweta: Z 15lat czytam o tym AI i nic ciekawego się w temacie nie zmieściło. A nawet jeśli wejdą autonomiczne auta, to ktoś je będzie musiał posiadać i na nich zarabiać, więc nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi? Straszysz mnie że istnieje opcja że będę miał dochody siedząc w domu?
  • Odpowiedz
  • 0
@muchabzz o panie tirowiec, jak firma ma 100 zestawów to Janusz biznesmen polski, chyba zna się na prowadzenie działalności gospodarczej.
A jak nie wie odezwij się na pw za przelew podzielę się tajemnicza wiedzą jak ogarnąć 100 zestawów gotowych na rano do wyjazdu.
  • Odpowiedz
  • 0
@wezsepigulke ale jakie bzdury.

Masz tiry na placu, jest ekipa na bazie która ma ten tir przygotować przed odjazdem i nie wypuszczają zaśnieżonego.

W trasie. Zmniejszasz czas jazdy kierowca o czas potrzebny na odśnieżanie.
To nie jest fizyka kwantowa.

Mam nadzieję, że chociaż butelki plastikowe wam szef sponsoruje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz