Wpis z mikrobloga

@mwmichal nie jesteśmy, PiS już dawno wszystkim pokazał. Tak pluli na innych że: oni to nepotyzm, kolesiostwo, układziki itp. oni są definicja tego wszystkiego, oni i ten Orlen, KGHM i inne partyjne koryta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mwmichal: dałbym sobie rękę uciąć że jakby rządziło PO to też nic by mu się nie stało. Co więcej na jesień jest szansa na zmianę władzy. To nie będzie jeszcze tak odległa sprawa żeby się nią zająć
@ErwinJordan: a wyobraź sobie co by Ciebie spotkało gdybyś wywiózł granatnik z Ukrainy a następnie nim strzelił w miejscu pracy. Coś tam konstytucja mówi o tym, że jesteśmy równi wobec prawa ale niektórzy są równiejsi.


Świnie są równiejsze.
@Lefty: Jako naczelny szur potwierdzam czekałem ze stoperem, żeby wyjść do lasu, bo chulała śmiertelna choroba zbierająca żniwa jak dżuma. Potem ustawiałem się w kolejce do szczepień. Tylko w zaszczepionym społeczeństwie nie będzie pandemii, nieważne że nie było żadnych badań co do transmisji wirusa u osób zaszczepionych(później zrobiono, zgadnij co wyszło XD). Potem stałem po kolejne dawki mimo, że wirus na którego była szczepionka dawno nie występował, tylko jego mutacje.

@
@mwmichal
Ciekawe jak skończyła się sprawa tych dwóch panów. Sytuacja podobna lecz to byli zwykli ludzie.

Postępowanie będzie prowadzone pod kątem posiadania broni i amunicji bez zezwolenia oraz sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach, mającego postać eksplozji materiałów wybuchowych. Za te przestępstwa grozi 8 lat pozbawienia wolności.


https://policja.pl/pol/aktualnosci/208994,Arsenal-pochodzacy-z-czasow-II-wojny-swiatowej-w-bloku-mieszkalnym.html
@Floooki: hahah. Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem. A zesrać to się sam zesrałeś swoim idiotycznym komentarzem. Gdzie masz napisane że bronię jakiś #!$%@? PiS? Ty jesteś rozumnym człowiekiem? Czy może dupa z głową Ci się zamieniła :D
@karamba16 ale napisałeś betonowy komentarz xd po 1 co ma ta bezsensowna decyzja o "zamykaniu lasów" do zero jedynkowej "logiki" szurów, że jak w pierwszych dniach pandemi rząd (nie tylko polski) powiedział, że to będą dwa tygodnie (żeby Halinki i Mariuszki wpadli w chociaż ciut mniejszą panikę) to szury odpalały stopery xd albo "ostatnia prosta" co każdy normalny człowiek zrozumiał jako grzeczne "no dawajcie #!$%@? zbierzmy się w kupę i zróbmy to
to znaczy, że żyjemy w kraju III świata gdzie władza już totalnie ma podanych z idiotów


@mwmichal: a miałeś co do tego jeszcze jakieś wątpliwości?