Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje informacji Co jest złego i w czym wam przeszkadza mild alkoholizm. Ja ogólnie wale ciąg z rok poza kilkoma dniami przerwy i nie widze za bardzo skutków negatywnych. Porzebuje się czasem wyspać dłużej do 9, ale i tak nie mam potrzeby wstać o 7 do januszeksu. Po alko mam mega pomysły które realizuje z moimi dziećmi typu nocleg w śniegu , robimy cateringu, śpimy na łodziach, a żeby. Żona się nie #!$%@? to polecimy do Dubaju posiedzieć tydzień. Konkluzja jest taka, ze da się kontrolować alkoholizm jeżeli znajdzie się ta cienka granice i na niej zatrzyma. Moje ciągi miesięczne wyglądają tak ,że. Stary siedzi wieczorem po 3 piwach ale spoko da się poruszyć ciężki temat i zawsze staram
Się doradzić

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639e52de76e6f788718f28d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: odpowiadając na pytanie co jest złego i w czym przeszkadza alkoholizm:
*Przede wszystkim szkodzisz swojemu zdrowiu. Alkohol działa na Twoje ciało jak trucizna- dosłownie. Na dłuższą metę, Twoja wątroba odmówi posłuszeństwa, zresztą serce, mózg i nerki również.
*Istnieje duże prawdopodobieństwo, że alkohol wpływa na Twoje postrzegania świata, racjonalizujesz picie, Twój dysonans poznawczy kuleje.
*Twoja rodzina na tym cierpi.
*Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje dzieci w przyszłości również będą alkoholikami. Przykład