Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 43
1 010 783 + 23 = 1 010 806

Długo wyczekiwane wyjście z nory. Dosypało śniegu, a ja gupi się wybrałem w lasy i okazało się że robiłem za pioniera ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedynie jakieś ślady niedobitków odkryłem, ale to nie uratowało tej jazdy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Momentami śniegu po kolana, więc to raczej był spacerek, a momentami bieg z rowerem XD
Na asfalcie też nie lepiej, niby jakoś mega ślisko nie było, ale asfalt pozbawiony śniegu nie był, plus koleiny, warunki nie za fajne a blachosmrodziarze jakoś nie zmienili stylu jazdy...

Dzisiaj samotnie, bo zostałem zdradzony o świcie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jeszcze tylko 500 kilometrów, żeby pobić wynik z poprzedniego roku :(

#rowerowyrownik #rower #rowery #rockrider #mtb

Skrypt | Statystyki
guru8 - 1 010 783 + 23 = 1 010 806

Długo wyczekiwane wyjście z nory. Dosypało śniegu...

źródło: comment_1671313637q7pRn45Dox07IbhCA08rB2.jpg

Pobierz
  • 13
No co Ty, nie zrobisz 500 ba chomiku? To mnie go pożycz, ja zrobię ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@againcognito: To się jutro proszę po niego zameldować!

Raczej zainspirowany xDDD


Wypraszam sobie! Przejażdżka w śniegu po dupę chodziła za mną cały tydzień, o czym świadczy moje zaproszenie, a Waćpanna nawet nie raczyła poinformować wcześniej że coś kręci!
@faxepl:

ale wiesz, że koniec roku już za 2 tygodnie?

...but my hope will never die!


@guru8: Odpisuję po 12 dniach ale z radością informuję, że jako pogoda nawet nieźle sprzyjała jak na grudzień, to tymczasem rowerowo nie próżnowałem i właśnie udało się wykręcić 560 km - idealnie do osiągnięcia osobistego celu rocznego! [] ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ElektrizPL: To gratulacje! Ja nawet jak bym chciał (a chciałem, ale szybko mi przechodziło) to średnio z możliwościami u mnie było, w zeszłym tygodniu 38.6, początek tygodnia niby może w miarę pogoda, ale asfalty mokre, a po robocie mi się nie chciało. A teraz gniję znowu chory i boli mnie każdy staw... A miała być taka piękna przejażdżka na koniec roku :(