Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie szukać pierwszej pracy jako tester? Z ogłoszeń na justjoinit i nofluffjobs to same oferty dla studentów IT albo dla osób z minimum rokiem expa. Chciałbym bardzo wbić się w branże, a z tego co widzę to w Krakowie nie ma nawet żadnych staży czy ofert juniorskich bez wymaganego doświadczenia. Zaczyna mnie to dobijać, bo jednak chciałbym pracować i rozwijać się w tym obszarze a lipa, żeby cokolwiek znaleźć. Już nieważne, że na 1 stanowisko zgłosi się 500 osób, bo wiem, że ogarniam na tyle, że jak już dostanę się na rozmowę to ogarnę na 100%. Ale weź tu znajdź wgl taką ofertę i spraw jeszcze, żeby rekruter spośród tych 500 CV oddzwonił do ciebie. A i platformy typu utest są nic nie warte, tylko zwykła strata czasu.

#testowanie #testowanieoprogramowania #pracait #programowanie #programista15k

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639dfafad885543a3ae26809
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Szukaj, szukaj i szukaj. Innej odpowiedzi nie znajdziesz. Grupy na FB, linkedin, justjoin, nofluff, możesz też poszukać po zakładkach Kariera w różnych firmach, bankach itd. A w międzyczasie rozwijaj swoje umiejętności :) Cierpliwy to i kamień ugotuje - na twardo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli jesteś studentem, ale nie IT, to też sie zalapiesz na staż z odpowiednimi umiejętnościami ;) ja studiuje zarządzanie i marketing, pół roku nauki starczyło żeby dostać pierwsza robotę. Powodzonka.