Wpis z mikrobloga

Na litość Boską dlaczego Polskie kina odchodzą od lektora? Przecież taki dubbing jest napewno o wiele droższy niż lektor, można by było zrobić chociaż niewiem trzy seansy w tygodniu dla ludzi którzy lubią oglądać filmy z lektorem. Jest dubbing są napisy to czemu by nie dać tym biednym ludziom lektora niech każdy ma co lubi. Argument ze jak ci się nie podoba to idź z napisami ale z tego co wiem napis tez są spaprane. Drugi argument ze na całym świecie jest z dubbingiem tylko w Polsce jak w lesie. A ja i wielu mi podobnych lubimy ten nasz las i fajnie by było żeby nam nikt na sile nie wpychał świata jak go nie chcemy #avatar #avatar2 #film #kino
  • 14
@Hahazard: Nie czytałeś chyba ze zrozumieniem. Jest film z dubbingiem i bardzo fajnie kto chce niech idzie jest z napisami tez, są ludzie którzy lubią z lektorem to dajmy i im oglądać z lektorem to w ramach wyjaśnienia nikogo nie chce do niczego zmuszać a argumentów jest wiele najważniejszy ze lubię słyszeć oryginalny głos aktora, Hektor jest tłem i na pierwszy plan wychodzi i tak głos aktora. Przy napisach jednak oko