Wpis z mikrobloga

nikt z komentujacych nie doczytal wpisu ze screena


@KruciHegot: to najprostszy bait na wykopie

Swoją drogą robiłem kiedyś serie #rozdajo w którym byl krótki wstęp i kilka prostych warunków do spełnienia (np komentarz o zadanej treści). 2/3 osób dało tylko plusa, a z pozostałych nadal nie wszyscy poprawnie zrozumieli te 4 podpunkty na 30 słów łącznie
  • Odpowiedz
@BooB: jakie #!$%@? zwierze #!$%@? xD czlowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce. Twoja stara #!$%@? gorzej za komuny i nikt #!$%@? nie dawal ukrta opcjco muzulmanska. Cycka zobaczyles i co? Opisz jak sie czujesz
  • Odpowiedz
@Dolan: Co takiego jest w cyckach ze niektórzy maja jakaś paranoje? Kawałek ciała jak dłoń czy ucho, niech nawet chodzą nago co za różnica? Jak kogos razi widok piersi to powinien zasięgnąć rady lekarza specjalisty.
  • Odpowiedz
@Dolan: Najpierw cycki, potem nogi, za duzy dekold, za krótkie rękawki a potem już tylko ubrania jak u muzułmanów zasłaniające całe ciało bo ktos dostaje palpitacji serca jak widzi kolano albo nagie ramie. Co złego jest w cycku? To jakoś cię obrzydza czy podnieca?
  • Odpowiedz
@lajsta77: nie rozumiem czemu muszę to tłumaczyć xD to chyba normalne, że nie chcesz widzieć prywatnych części ciała obcych osób podczas karmienia dzieciaka
  • Odpowiedz