Wpis z mikrobloga

Nie umiem robić rzeczy nie na ostatnią chwilę. Zamówienia na #wykopaka czy #swieta zawsze na ostatnią chwilę i muszę się modlić żeby doszło na czas. Co roku to samo xD Teraz mam chwilę czasu żeby zamówić prezenty na święta ale nie, zrobię to później czyli przypomnę sobie w czwartek. Niektórzy mówią że nie można brać udziału w wykopace jak ma się #adhd ale to nieprawda, można tylko trzeba się stresować na ostatnią chwilę, na tym polega odpowiedzialność.
#przemyslenia #prokrastynacja
oszty - Nie umiem robić rzeczy nie na ostatnią chwilę. Zamówienia na #wykopaka czy #s...

źródło: comment_1671271211nlGL6eoHOZsGKaFBoAEVeV.jpg

Pobierz
  • 11
@oszty: Ooo hehe to ja XD Mam nauczkę z ostatniej wykopaki żeby nie brać wszystkiego na ostatnią chwilę. W zeszłym roku chciałam się zastanowić, znaleźć czas żeby przed kompem usiąść i pomyśleć bo przecież synek to trzeba na spokojnie a potem umierałam patrząc kiedy wszystkie rzeczy dojadą do paczkomatu i czy dojdzie na czas XD
W tym roku miało być lepiej, wczoraj z rana odebrałam ostatnią rzecz na Wykopakę i miałam
@oszty: jak ja się cieszę, że mój nadawca zweryfikował się jakoś 4 dnia trwania zabawy i sukcesywnie mnie pytał o postępy, bo skończyłabym jak ty, zawsze tak kończę :(( w tym wypadku olałam rodzinę ale wykopara będzie zadowolona, wczoraj zmusiłam się do weryfikacji XD