Wpis z mikrobloga

Jako że tag się ostatnio ożywił to przypomniała mi się do tej pory nie rozwiązana sprawa głośnego zaginięcia w Berlinie - Rebecca Reusch miała trzy lata temu 15 lat. Ostatnio widziana w domu swojej siostry gdzie nocowała sama. Nad ranem przyszedł z imprezy firmowej mąż jej siostry i tyle wiadomo. Policja twierdzi, że jedyna opcja to że zamordował szwagier ale nie mają obciążających dowodów. Rodzina (matka, siostra) upiera się, że szwagier jest niewinny. Już dwa razy go zamykali i wypuszczali.
Trochę mnie dziwiło wtedy, że jedyna fotka jaka była opublikowana zaraz po zaginięciu to to zdjęcie z prawej
#iwonawieczorek #niemcy #archiwumx
Pobierz forest23 - Jako że tag się ostatnio ożywił to przypomniała mi się do tej pory nie roz...
źródło: comment_1671227864jmzmbuoWM0vtI3UcDG6DBW.jpg
  • 9
@forest23 z tymi fotami to znak czasów trochę. Tego lata średnio raz w tygodniu przewijały mi się newsy o zaginionych nastolatkach, w większości ze zdjęciami z sociali z toną nałożonych filtrów, gdzie laska na każdym z nich wygląda jak zupełnie inny człowiek. Trochę mi się nie mieści w głowie, jak rodzina czy placówka opiekuńcza może nie dysponować normalnymi zdjęciami jednego z jej członków :/
Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Klaudii Jarneckiej chociażby.
@Asousino: Zgadza się, kamery na autostradach go namierzyły. Niby się tłumaczy teraz, że jeździł po narkotyki i dlatego wtedy na pierwszym przesłuchaniu bał się przyznać. Ale prokuratura mu nie wierzy. Kurde jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jak można dalej normalnie żyć po takim czymś - ta siostra nadal mieszka z tym kolesiem w tym samym domu, nawet urodziło im się dziecko niedawno. Ciekawe czy czasem ma wątpliwości czy on jest niewinny.