Wpis z mikrobloga

@Majku_: Jeśli to w dużym mieście paczkomat to jest szansa, że jutro będzie wyjęta, ale i tak spędzi weekend w oddziale i nie pojedzie dalej, więc pewnie lepiej w niedziele wieczorem włożyć lub w poniedziałek rano
@Limonene: w sumie to niewiele wynika z tego stanowiska dla omawianego przypadku ( )
Mnie interesuje, czy jak włożę paczkę jutro, to czy po pierwsze zostanie ona jutro wyjęta i po drugie, trafi jutro do sortowni oraz po trzecie, wyjedzie z tejże sortowni, by, po czwarte, mogła w poniedziałek trafić do odbiorcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Majku_: Jest okres przedświąteczny, odbierają w weekendy w grudniu, wystarczy umieścić tuż przed godziną graniczną. Btw. jest spora obsuwa co widać na tagu, więc nie wiem dlaczego liczysz na poniedziałek.
@aniaczy: nie tyle liczę, co nie chcę, by paczka leżała w mrozie przez weekend, dlatego pytam, czy zostanie wyjęta w sobotę :) No ale dobrze, skoro tak, to nie powiem, co zrobię, bo jeśli mój odbiorca czyta tag i zobaczy jutro powiadomienie, że paczka nadana, to będzie mógł połączyć wątki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Limonene: ok, dziękuję :)
Nie powiem, czy wysłałem, czy dopiero wyślę, bo pewnie stalkujo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale temat na razie zostawiam, gdyby ktoś miał podobne pytanie.