Wpis z mikrobloga

#mecz #cr7 #ronaldo #cristianoronaldo #manchesterunited #manutd Taka ciekawostka dotycząca formy Ronaldo dla niezorientowanych szczegółowo w jego ostatnich sezonach. Zaliczył hat-tricka w Manchesterze 12 marca, w meczu z Tottenhamem, wygranym 3:2 (wszystkie bramki ManU jego). Kolejnego zaliczył już miesiąc później, 16.04. w meczu z Norwich, dokładnie ten sam wynik – najpierw Ronaldo wyprowadził Manchester na prowadzenie 2:0, a po wyrównaniu strzelił z wolnego. Mówimy o tym roku, podkreślę. Dwa dni po tym meczu zmarł przy porodzie jego synek. Od tamtej pory Ronaldo naprawdę dobrego meczu już nie zagrał. Poważnie ktoś uważa, że spadła mu forma, bo się zestarzał? W kilka tygodni się zestarzał? On potrzebuje wsparcia psychicznego. Fizycznie jeszcze baaaaardzo dużo może. I wierzę, że się podniesie. :)
  • 5
@robertkk: Tottenham jest aktualnie 4. w Premier League, więc bez przesady. Na bramce stał Lloris, który w niedzielę broni w finale. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak że nie wiem, co rozumiesz przez umiejętność gry… Mogę zaoferować np. w grudniu 21 3:2 z Arsenalem, z czego 2 gole Cristiano.
@Beeercik: Nie tylko tu. Przez to, że trenuje na obiekcie RM, pojawiło się na ich fanpage’ach na różnych serwisach sporo apeli kibiców, żeby go zakontraktować. Często jest odzew kibiców z drugiej strony w stylu „a po co nam on, jest stary, już dawno się skończył”. ¯_(ツ)_/¯ Pozostaje mi trzymać kciuki, żeby ich uciszył.