Wpis z mikrobloga

  • 0
@Glikol_Propylenowy a skąd ja mam wiedzieć jaka jest droga skoro znaki informujące o temperaturze drogi widać raz na rok? Ogarnięty człowiek wie że jak są obowiązki to są i prawa. U nas się tylko karze za wykroczenia, ale drogi w ogóle nie są przystosowane do tego.
Ale kiedys kupisz samochód i się sam przekonasz
  • Odpowiedz
@Ko_Otu: Mam dwa auta na siebie i wiem jak prawidłowo poruszać się po ulicach. Samochód jadący 30km/h na oblodzonej drodze wcale nie hamuje "kilkunastu metrów" tylko zatrzymuje sie dużo szybciej, bo po takich drogach poruszam się teraz codziennie. No chyba, że jakieś wyświechtane opony, to wtedy możliwe, że droga hamowania jest dłuższa. Widzisz przejście dla pieszych, to patrzysz czy nikogo nie ma, nie.mowie o debilach którzy wbiegając na pasy powodują wtargnięcie
  • Odpowiedz
@grzehuu: nie wiem jak wyglądała ta sytuacja ale widocznie nie zachowała szczególnej ostrożności przy przechodzeniu. Ja tam zawsze patrzę czy kierowcy się zatrzymują, może dlatego jeszcze żyję
  • Odpowiedz
każdy kto stoi w tej strefie i urządza pogawędki


@TullamoreD: powszechnie znany problem dezorganizujący jazdę po naszych drogach...... oczywiście struganie chochołów z dupy
  • Odpowiedz