Wpis z mikrobloga

Przegrałem życie przez 7 centymetrów. 7 centymetrów dzieli mnie od bycia człowiekiem, a nie subhumanem w oczach l0ch. Oczywiście jest też zryta bania itp., ale nawet nie mam motywacji do walki z tym, bo i tak przez framecelizm i podludzki wzrost zawsze i wszędzie będę dla #rozowepaski scierwem. Zresztą motywację do czegokolwiek ludzie mają dlatego, że mają nadzieję, iż ich starania przyniosą jakiś efekt. Karzeł nie ma nadziei na coś takiego, bo jedyne co może uratować przed wieczna samotnością przy moim wzroście, to ryj Cavilla albo bycie milionerem, co również jest niewykonalne. Its Over #przegryw #blackpill #zalesie
  • 17
  • Odpowiedz
@Laukaer: 85% młodych huopow jest wyższych ode mnie, więc nawet się nie łudzę. Jak ma się do wyboru towar lepszy i gorszy, to oczywiste jest, że się wybiera lepszy.
  • Odpowiedz
@Rimbolo: Ja mam jeszcze niższy wzrost 170 w czapce i butach :D to fakt dyskryminacja niskich osób jest wszechobecna czy to praca bar club szkoła albo stosunki damsko męskie lecz da się z tym żyć , coś jak z rakiem da się żyć trochę się męczysz ale czujesz ,że żyjesz : )

Jedyny sposób ,żeby mieć jakieś realne szanse z tymi roszczeniowymi kobietami które by calą afrykę wykarmiły a niskiego chłopa
  • Odpowiedz
@hermetyczniee: Dobrze wiesz o co chodzi, ale jak to p0lki lubią lepiej sobie poprawiać victim blaming i wyśmiewanie małych penisów, nawet jeśli dobrze wiesz, że autora wpisu to nie dotyczy :))
  • Odpowiedz