Wpis z mikrobloga

Mirasy poradzicie coś w sprawie #kredythipoteczny i nadpłata w #pekao...

Znajomi (małżeństwo) mają wspólnie kredyt, a bank robi wszystko aby utrudnić ludziom nadpłaty. Kredyt brany w 2016 roku.
Sam nie wierzyłem, że bank tak utrudnia ludziom takie rzeczy. Mianowicie chcąc nadpłacić kredyt muszą za każdym razem wspólnie dymać do okienka banku i razem składać wniosek (chodzi o nadpłatę zmniejszająca wysokość raty). Nie wierzyłem, aż mi nie udowodnili próbując złożyć przy mnie wniosek przez neta....

Naprawdę w #pekao nie ma żadnego fixa aby wygodnie nadpłacać? Serio trzeba dymać do tego okienka....
Pobierz gchmurka - Mirasy poradzicie coś w sprawie #kredythipoteczny i nadpłata w #pekao...
...
źródło: comment_1671143000KOQkirTUYVlvj8NaXterLE.jpg
  • 6
@gchmurka: Ale nie chciało się czytać 1 WPISU PONIŻEJ Twojego nie ? Leń.
Wszystko tam opisałem dokładnie bo tez nadpłacałem wspolnie z żoną i nie....NIE NAPISZE TEGO DRUGI RAZ. Jest na tagu do znalezienia w taki sposob ze trzeba przescrolowac 1 KÓLKO NA MYSZCZE no ale trzeba troszke sie wysilic.
Komunikaty w banku są BARDZO JASNE I OCZYWISTE. Jest napisane co gdzie nalezy zrobić i jak.

"Dokument do podpisu znajdziesz na
@Bigbluee: jak widać znajomi nie ogarniają... (na to nic nie poradzę) :D
Jednak polemizował bym z tezą, że bank robi wszystko żeby ułatwić - przecież klient nadpłacający generuje mniejsze zyski.