Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sirgorn: Gimballe Halla, ELRS wybudowany, nowy Edge TX, cena w preorderze to ok 139 USD wraz z futerałem.

Tamtego zostawie sobie do FrSky i symulatora.
No chyba, że w PL okaże się że 999 PLN, to odpuszczę temat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phty: ale dlaczego tak się burzysz? Ja mam zwykłego TX12 na OpenTX (oficjalny) 4in1 bez halli, więc u mnie upgrade ma sens.

W modelu MK2 masz ELRS-a, Halle, nowego EdgeTX w kompaktowej obudowie. Poza tym sprzedasz go bez problemu, a patrząc na ceny elektroniki to raczej nie stracisz.

Za swojego nowego płaciłem ok 370 PLN, dzisiaj to już sprzedaje się używki:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phty: ale dlaczego tak się burzysz? Ja mam zwykłego TX12 na OpenTX (oficjalny) 4in1 bez halli, więc u mnie upgrade ma sens.


W modelu MK2 masz ELRS-a, Halle, nowego EdgeTX w kompaktowej obudowie. Poza tym sprzedasz go bez problemu, a patrząc na ceny elektroniki to raczej nie stracisz.


Za swojego nowego płaciłem ok 370 PLN, dzisiaj to już sprzedaje się używki:)

@hiperchimera: Burzę, bo nie było nawet śladu zapowiedzi, poczekałbym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phty: na razie to jest preorder, więc nie wiadomo kiedy będą finalnie wysyłać.
Z tego co widzę to cena jest bez VAT, czyli będzie na sucho ponad 820 PLN.

W sumie zawsze możesz kupić a TX12II sprzedać, albo mieć jako zapasowe radio do mniejszych dronów.
@hiperchimera: Ceny w ogóle oszalały, pamiętam jak kupowałem Jumpera T-lite za 277 PLNów (4in1), teraz 470 (). TXa kupiłem do samolotów i innych wynalazków, mam też FrSky Xlite Pro do dronów i raczej nie będę go zmieniał bo go po prostu lubię (odwrotnie proporcjonalnie lubię samą firmę FrSky). Poczekamy, może Boxer MK2 z innym ekranem się pojawi, jakaś mała aktualizacja rozdzielczości byłaby fajna...
@hiperchimera: nie myślałeś o ag01 do tx12 zamiast boxera? Te gimbale cnc do tx12/zorro są tańsze niż do tx16/boxera


Na cenę możesz popatrzeć na jakimś bangood, taki tx16 tam jest 400zł tańszy niż u nas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sirgorn: kupowałem TX12 z Banggooda i musiałem na starcie naprawiać :-) bo cewka na jednym obwodzie odpadła. Oczywiście Pan Majfrend najpierw mnie przekonywał że źle baterię wkładam, dlatego nie działa.

Odnośnie CNC - na moje potrzeby pseudopilotażu to zwykłe potencjometry dają radę. Jak zaczną szwankować to po pomyśle nad wymianą na Halle.

A Boxer po prostu mi się podoba :-)
Ale jak to mówią, zasada wszędzie ta sama:
hiperchimera - @sirgorn: kupowałem TX12 z Banggooda i musiałem na starcie naprawiać :...

źródło: comment_1671192197tPkyWKisQXbCM6NvQf7aJE.jpg

Pobierz