Wpis z mikrobloga

@SkorpionX: Znowu się odezwałeś i znowu wychodzi na to że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to, że życzyłem jej raka mózgu za głupi komentarz nie znaczy że mam prawicowe poglądy czy że jestem kucem. Czego tu nie rozumiesz?
Nie jestem ani kucem, ani prawicowcem. Dalej możecie sobie projektować rzeczywistość w głowie tak jak chcecie.

tu nie ma miejsca na projekcje, ziomuś, sprawa jest jasna ¯\(ツ)/¯


@SkorpionX: Czemu jesteś aż tak głupi.
@EndThis no nie ja tu jestem głupi, jeśli już, bo ja napisałem tylko, że sprawa jest jasna, nie mówiąc kim dla mnie jesteś. Ale widzę, że jesteś zaznajomiony z projekcjami - nie tylko w teorii ale i w praktyce ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z drugiej jednak strony uderz w stół... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
@SkorpionX: Nawet nie czytam już co piszesz, jesteś dla mnie tutaj postacią poboczną. Bardziej mnie ciekawi jak @ItsGrN przydzieliła mnie do jakiegoś obozu politycznego, pewnie tylko po to żeby zrobić ten wpis i wyłapać jakieś z dupy plusy bo nikt nawet nie sprawdzi czy czasem OPka nie #!$%@? głupot.
@EndThis napisałeś, że życzysz jej raka mózgu. Cokolwiek zrobiła jesteś co najmniej na jej poziomie - choć mam mocne przeczucie, że jednak dużo niżej, bo nawet nie potrafisz sformułować jej winy ( ͡ ͜ʖ ͡)