Wpis z mikrobloga

@Adam_Prosty: Piekny wykres. Na szczescie z rodziny nikt nie chorował. Jedynie sąsiad miał problemy z sercem. Nie pomógł mu nikt, robili testy na covid szukając covida bo to by było uszczesliwiające wyjasnienie i diagninoza aby nie leczyc na serce ale na covid. Nie doszukali sie ale wywalili za drzwi bo to na pewno "LONG COVID" a pan przechorował wczesniej i teraz są skutki. Odesłany do domu nie mogl wejsc po schodach.
  • Odpowiedz
facet

1. wklejasz treści tak naiwne że tylko dziecko wierzące w świętego mikołaja może w nie wierzyć

2. jesteś orany merytorycznymi odpowiedziami

3. unikasz odpowiedzi na niewygodne pytania

4. jesteś pośmiewiskiem na tym portalu

5. ludzie to widzą i wyciągają wnioski


@Adam_Prosty: zapomniałeś o najistotniejszym:

6. Jesteś antyszczepem.
  • Odpowiedz
Jedynie sąsiad miał problemy z sercem. Nie pomógł mu nikt, robili testy na covid szukając covida bo to by było uszczesliwiające wyjasnienie i diagninoza aby nie leczyc na serce ale na covid.


@Bigbluee:

znajoma dokładnie to samo przerabiała, kobietka lvl +/- 35 w dzieciństwie miała jakąś operację na serce
w 2021 coś się słabiej poczuła i poszła szukać pomocy
"pomoc" taka że ja przetestowali na covid i wyszedł negatyw, to ją
  • Odpowiedz
@Bigbluee: Bzdury. Łykasz i powielasz fejki. Owszem, część nadmiarowych zgonów to zgony osób, które np. nie otrzymały pomocy na czas (ponieważ wszystkie szpitale były #!$%@? covidowymi pacjentami i po prostu nie było miejsc, brakowało personelu medycznego), ale robienie z tego reguły i denializm polegający na przypisywaniu całej nadmiarowej umieralności nie-covidowi, to jest czystej wody foliarstwo. Ciekawe dlaczego nadmiarowa śmiertelność zawsze idealnie korelowała się z kolejnymi falami covidu.

@Adam_Prosty: Jaki zajebisty
  • Odpowiedz
Jaki zajebisty wykresik. Wiesz co ci powiem? Też umiem w Painta ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wysmaruję ci dowolny tego typu obrazek i będę zgrywał mądralińskiego.


@Siemomyslaw: tyle że ten "wykresik" jest przedstawia oficjalne dane. ja tylko kawałek legendy dorobiłem :)
  • Odpowiedz