Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 941
Jadę sobie tramwajem i 2 stare baby gadają że ZUS teraz karty elektroniczne chce zakładać i że oni wszystko chcą o nas wiedzieć. A druga baba że za żadne skarby nie założy. I że ten Tusk znowu miesza się do pieniędzy Polaków (°° CO ZA GLUPIE ZWIERZETA
#bekazpisu #starebaby
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChwilowaPomaranczka: nie da sie tego przeprowadzic bo niepracujacy to tez ludzie pracujacy za granica i na czarno i rodzinnie itd.

To jak statystyki bezrobocia. Licza tylko zarejestrowanych w urzedzie pracy a niezarejestrowanych jest 10x tyle.

Prawa wyborcze powinny miec osoby 18-60. Prawa wyborcze w wieku 70 czy 80 lat to patologia bo zdecydowana wiekszosc tych ludzi nie dozywa kolejnych wyborow a reszta obywateli musi zyc z wybranymi przez nich politykami.
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: były kiedyś takie karty już bo mój ojciec dostawał. Nie wiem czy tytlko w moim mieście czy ogólnie w polsce. Legitymacja emeyta i rencisty chyba się nazywało, normalnie np jak kanar szedł to pokazywał że może jeździć na bilecie zerowym (za free) :)
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: ale o co ci chodzi? Jezeli starych kierowcow jest promil tego co mlodych to beda tez powodowac promil wypadkow. To nie jest fizyka kwantowa.

Tutaj masz oficjalna statystyke z CEPIK:
PŁEĆ WIEK LICZBA PJ
KOBIETA 18-24 857,489
KOBIETA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sam_w_domu: Promil xD
971k vs prawie 3 miliony, ale ci drudzy stanowią promil tych pierwszych.
I ponieważ młodzi powodują najmniej wypadków i sa najlepszymi kierowcami płacą najwyższe stawki za ubezpieczenie.
Wielki spisek ubezpieczalni.
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: jestes niezbyt bystry z tego co widze wiec powiem inaczej:

Jak zatrudnisz w tartaku gnojka odrazu po szkole to jest OGROMNE prawdopodobienstwo ze poobcina sobie lapy pila do drewna. Dlatego taka osoba powinna pracowac dluzszy czas w asyscie starego pracownika.

Kurs PJ w Polsce przygotowuje kierowcow do zdania egzaminu a nie do bezpiecznej jazdy. Gnojki dostaja PJ i auta rodzicow po czym scigaja sie w terenie zabudowanym nagrywajac tiktoki. Wcale nie dziwi mnie to ze powoduja tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sam_w_domu: xD chlopie, znowu zmieniasz zdanie.
Bredzisz ze hehe dziadom trzeba zabrać PJ bo bezpieczeństwo a jak sie okazuje ze jednak bezpieczeństwo rozwiązuje sie w sposób który dotyka ciebie to sie rzucasz i p--------z.
Sam na końcu potwierdzając moja (i nie tylko) tezę ze młodzi powoduja wiecej problemów xD
Typowy polaczek nieudacznik, mentalność starej baby co każda szynke musi obejrzeć
  • Odpowiedz