Wpis z mikrobloga

Taka myśl mnie nachodzi, że wszyscy tak hejtuja Krychowiaka ale prawda jest taka, że ten gościu do transferu do PSG to był kozak. W Sevilli wygrał ligę Europy i został wybrany do 11 sezonu premiera division wśród samych piłkarzy Barcelony i Realu. To był szok i jego kariera wyglądała na świetnie prowadzoną. I do jakich rzeczy musiało dojść żeby ten chłopak od momentu przejścia do Paryża tak bardzo stracił swoje umiejętności. On nie tylko przepadł w PSG ale on potem przepadł w West Bromwich a następnie zakotwiczył w średnich klubach w Rosji. #reprezentacja #pilkanozna
  • 12
@utede: Nawet mój stary by mógł grać, nie obchodzi mnie kto, Krychowiak nie ma prawa zakładać reprezentacyjnej koszulki, w każdym meczu #!$%@? się o własne nogi i chowa się żeby nie dostać piłki, dosłownie oglądając każdy z ostatnich meczy reprezentacji polski wysyłałem kumplowi nagrania TV/monitora z fragmentem gdzie Krychowiak się wywalił o własne nogi. Dodatkowa kwestia to, że ta melepeta trzymając się jak kleszcz gry w reprezentacji całkowicie zabija jej potencjał,
@ActiveekHere: Tak, bo bez Krychowiaka gralibyśmy dokładnie jak Hiszpania. Polska kadra jest naprawdę przeciętna jak się porówna ze składami innych reprezentacji. Choćby Maroka, Chorwacji czy nawet Szwajcarii
@utede:
narzekać na każdego ale alternatywy brak.


@utede: Nie mi płacą 100.000 miesięcznie żebym szukał alternatyw Krychowiaka, wystawianie go za nazwisko i liczenie że akurat po 4 nieudanych meczach będzie miał przebłysk geniuszu to jest #!$%@? wykonana praca selekcjonera, każdego.
@ActiveekHere: no to zrozum że nie było lepszych zawodników od 2-3 lat. Jak komuś zapłacisz i milion miesięcznie to nie stworzy nowych zawodników. Takich jak ty w tym kraju są miliony i wiecznie tylko hejtowali paru zawodników...dobrze że chociaż Szczęsny pozamykał mordy niektórym
@utede: Nie wiemy czy nie było bo ten kawał #!$%@? grał za nazwisko dopóki nie dostał czerwonej kartki, jak żeśmy się od niego na jeden mecz uwolnili to zremisowaliśmy z Hiszpanią, ze Szwecją tez nie grał Krychowiak w pierwszym i wygraliśmy 2-0.
@utede Z tym, że Krychowiak od 5 lat sprawia problemy w reprezentacji, a trener nawet się nie starał znaleźć zastępstwa dla Krychowiaka, bo wg niego przecież grał fantastycznie ( ͡º ͜ʖ͡º) Wszyscy wymienieni wcześniej dostali albo pojedynczy mecz na wykazanie się, albo grali bez rytmu meczowego i potem szok, że się nie sprawdzili.

Ale żeby podać konkrety to Czesław nawet nie sprawdził Radosława Murawskiego z Lecha, który