Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
powiedzcie jak to jest? z jakąś poważną niedoczynnością tarczycy która daje dużo objawów lub z inną podobną i poważną chorobą na którą trzeba brać hormony i leki można iść do wojska , być żołnierzem służb specjalnym , móc wszystko , a z jakimś lekkim aspergerem jest się całkowicie wykluczonym . Nie można nawet chronić swojego narodu podczas jakiejkolwiek wojny, jest się po prostu całkowicie wykluczonym z wojska . Dlaczego? wiadomo że umieranie za czyjeś winy to nic ciekawego , ale patriota ma inne podejście do tego , chce bronić ojczyzny i chce iść do wojska , a z tego ma się w przyszłości super przywileje .

#autyzm #wojsko #asperger #wojna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639a352b8161f849f0373ed0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziwne, mam znajomego który ma zdiagnozowany zespół Aspergera i jest w Obronie Terytorialnej. Inteligentny, sprawny fizycznie chłopak. Wstawiłbyś jakiś link do zarządzeń, na których opierają się nie dopuszczając Ciebie?

Słyszałam też, że robią problemy... Między innymi dlatego nie zamierzam załatwiać diagnozy na papierze ani sobie, ani swoim dzieciom jeśli odziedziczą cechy autystyczne. Co jak mój syn będzie nadawał się na żołnierza, a przez jakiś papier utrudnią mu dołączenie do wojska?Zazwyczaj
@Chodtok: Sama bym chciała być w wojsku, ale nie mam do tego szczególnych predyspozycji, jestem kobietą - więc moją naturalną, główną rolą dla przetrwania naszej wspólnoty narodowej, naszej biokultury jest rodzenie dzieci. Dlatego też zamierzam mieć liczną rodzinę. Do naturalnych ról mężczyzn należy obrona ojczyzny. Chcę wychować silne, zdrowe dzieci, a szczególnie chłopców tak, aby byli odważni. Nie "mięso armatnie", a rodzina porządnych patriotów. Cechy aspergerowskie nie stoją na przeszkodzie. To
@Reginleif: taka prawda . lepiej nie wyrabiać sobie żadnych diagnoz ani papierów . Niestety czasu się nie cofnie , moja matka która jeździła po całej polsce żebym został zdiagnozowany nie pomyślała że to może zniszczyć moją przyszłość , a ja potem będę musiał rezygnować ze swoich marzeń . Choć ojciec i brat mieli w młodości objawy autystyczne to na nich akurat nikt się nie uwziął i nie robił wszystkiego żeby im
@Chodtok:

autysta powinien mieć #!$%@? na durne instynkty plemienne kretyńskie konstrukty i normy społeczne czy inne tradycje typu literalnie mordowanie się o kreski na mapie


Jestem autystką, co za tym idzie mam dość nietypowy sposób myślenia i styl życia, czasem wolę pobyć sama ze sobą i zrobić coś po swojemu... ale nie tylko nie mam #!$%@? na społeczną naturę człowieka, a uznaję to za istotną wartość - to jest logiczne, to
taka prawda . lepiej nie wyrabiać sobie żadnych diagnoz ani papierów . Niestety czasu się nie cofnie , moja matka która jeździła po całej polsce żebym został zdiagnozowany nie pomyślała że to może zniszczyć moją przyszłość , a ja potem będę musiał rezygnować ze swoich marzeń . Choć ojciec i brat mieli w młodości objawy autystyczne to na nich akurat nikt się nie uwziął i nie robił wszystkiego żeby im przykleić łatki
naturalne, zdrowe instynkty wojownicze mężczyzn


Nic zdrowego w agresji i gnojeniu słabszych
Te i inne naturalne męskie cechy powinny zostać całkiem wytępione i tragedią jest że w 2022 roku wciąż jesteśmy od tego tak daleko

pójdziemy w stronę pacyfizmu, skrajnego egoistycznego indywidualizmu


XD
Coś ci się zdrowo pochrzaniło xd
Pacyfistyczne egalitarne społeczeństwo o płaskiej hierarchii to literalnie przeciwieństwo egoizmu
Indywidualizmem to jest prawo dżungli z #!$%@? się narodami którym wydaje się że