Wpis z mikrobloga

@Beta02: to samo sytuacja na działce babci Pawła, gdzue byl obecny Szostak, Rutkowski, Paweł z nieznanym groźnie wygladajacym kolegą oraz ekipa (chyba) Polsatu programu Uwaga.
Moze nie jest bezpośrednio odpowiedzialny, ale na pewno coś wie.
Patryk, były chłopak Iwony, po zagnieciu zginął na 2 dni, podczas których intesywnie smsował i wykonywał połączenia przez całą dobę. Oni wszyscy są zamieszani...
@meffistofeles: nie mam przekonania, ze Pawel stoi za zniknieciem Iwony. Sklaniam sie ku wersji, ze ma wiedze co sie z nia stalo i ze wszystkich osob, ktore ja posiadaja jest najslabszym ogniwem, dlatego to on i jego partnerka zostali zatrzymani
@Chael: być może.. wiedziałem zdjęcie Pawła na wykopie, gosciu jest nieatrakcyjny, ot zwykły polak katolik xd Iwona nie była może jaķąś super modelką, ale na pewno brzydka nie była, średniawka z dużym plusem.
Wg. Szostaka, Iwona nie posiadała funduszy na częste imprezy, korzystała raczej z naiwności facetów.
Być może było tak, że dała mu (Pawłowi) pseudo szanse za drineczki, może podwózki autem, gościu sobie dopowiedział, w myślach ułożył wspólną przyszłość xd
@meffistofeles jeszcze raz bo słownik tak pozmieniał to co napisałem, że aż wstyd:

chyba na kanale zbrodnia ikara było mówione, że on coś do niej czuł, ale ona wolała Patryka z tego co pamiętam, więc kto wie?