Wpis z mikrobloga

Glovo to jakis HIT. Albo moze cos ze mna nie tak. Dlaczego glovo dalej wozi rowerami kuzwa zamowienia? 30 minut trasy rowerem po zasniezonym Bialymstoku…. Z Mcdonald. Konsultantka mowi, ze mam pretensje miec do kuriera xD niby czemu, on nie jest w ogole strona dla mnie. co to za porazka w ogole, u was tez tak to dziala?

#bialystok #glovo
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sandra-stark: może jedyną wytyczną w takiej robocie jest "Masz dostarczyć żarcie na czas. Czym? Czym chcesz" i wybierają najtańszy rower, którego nie trzeba tankować za miliony monet, żeby zwiększyć zysk?
  • Odpowiedz
@Panoramiks tylko finalnie ja place za zimne zarcie. Bialystok rowerowo jest nieprzejezdny i finalnie mialam racje bo chlopak sie poslizgnal rowerem i nie dal rady jechac dalej…mozna wozic rowerem ale litosci tutaj auta sie slizgaja jak jada a co dopiero rower. Zdroworozsadkowo wystarczy podejsc do tego.
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: no moze ten pan po prostu mial jedynie rower. Ja tego nie hejtuje, tylko uwazam ze transport rowerem jest po prostu calkiem malo mozliwy w zimowych warunkach. Kupe siana te serwisy sciagaja z klientow i tak nie umieja ogarnac swoich zamowien:p zreszta jak wyzej wspomnialam pan mial wypadek na rzeczonym rowerze i byl przeladunek zamowienia… :p
  • Odpowiedz