Wpis z mikrobloga

Naszło mnie by smartwatcha sobie kupić, huawei gt3 przypadł mi do gustu. Piekny, fajne funkcje itp, ale jednak myśle lepiej chyba Apple Watch skoro mam iPhone to będzie lepsza integracja. Patrzę na te apple watche i się okazuje ze je praktycznie trzeba codziennie ładować… paranoja gdy ten gt3 do 2 tyg wytrzymuje… dlaczego te apple watche tak słabo stoją z bateria w porównaniu do konkurencji?
#applewatch #smartwatch #smartfon #zegarki
  • 3
@thenojs: Bo mają pierdyliard funkcji, eSim i płatności. To wszystko ciągnie baterię w dół, podobnie jak w smartwatchach z WearOS. Huawei i inne marki mają własny soft, który jest nieco ograniczony, ale mi np. nie jest potrzebny kalkulator na tarczy zegarka lub Retina ;)

No i pamiętaj, że cokolwiek od Apple daje 50% do ceny bo DIZAJN.
@thenojs: Miałem GT2. Gubił synchronizację. Czasem powiadomień przez cały dzień potrafił nie pokazać. Nie działały niektóre funkcje np. wyszukiwanie telefonu. Z plusów to bateria, wygląd i rozmowy przez zegarek. Ostatecznie sprzedałem i kupiłem AW SE.
@thenojs: co do baterii to tez tak ba to patrzyłem ze krótko trzyma, ale w sumie to telefon tez się praktycznie codziennie ładuje, idziesz się myć to odkładasz do ładowania i po problemie, albo do spania