Wpis z mikrobloga

@boskakaratralalala

Oj też sobie już 2h gram, ten tryb szybkich znaków to dla mnie miód, wreszcie znaki mają sens.

Do kamery musiałem chwilę się przyzwyczaić ale też spoko, i ukrywanie minimapy spoko.

Ogólnie niby pierdoły, ale no robia robotę.
@niejestemrudy po przytrzymaniu triggera znaki są na klawiszach a b x y. Nie trzeba wybierać za każdym razem z koła innego znaku.

Niby pierdoła, ale no dużo dla mnie dynamiczniejsza walka a nie co chwilę "pauzowanie" aby zmienić znak.
@MasterOfShadows: Cholerka, próbowałem odpalić starego save’a i faktycznie wyskakuje komunikat że nadal nie jest zainstalowane. Spieprzyli sprawę po całości, szczególnie że najbardziej chciałem krew i wino ograć jeszcze raz :/
@MasterOfShadows: narąbałem z 14h już na PC w 2k na uber+, hairworksy na full z dlss na jakość i nigdy mi nie spada poniżej 75fps na RTX 2080. Porównywałem fpsy z tymi z wersji sprzed aktualizacji i nawet bym powiedział że lekko wzrosły a gra wygląda dużo lepiej. Jedyne co skopali w wersji na PC to raytracing, w cyberpunku da się osiągnąć na moim kompie akceptowalne fpsy a w wiedzminie nie