Wpis z mikrobloga

Czyli co, poszli w wersję, że Iwona doszła do domu, Adria ją zawołała, wsiadła do Toyoty Pawła (tej samej którą dwa dni później zgłosił jako rozbitą i oddał na złom) i wtedy ją gdzieś zaciukali?

@gnysek auto z ciałem w bagażniku do zgniatarki?

Jest w ogóle taka możliwość jak to w filmach pokazują?

#iwonawieczorek
  • 13
@shnitzel tylko skąd sprzet i beton na to wszystko? Dużo z tym zachodu tak mi się wydaje. Natomiast to co napisał @gnysek w innym wpisie i jest prawdą, to kwestia znajomych na złomowisku ze zgniatarką. Może i odpływam tą teorią, może w Polsce nie ma takich możliwości aby świeżo przywiezione auto od razu zgniatać, tego nie wiem.

Jeśli zaś jest to możliwe to wówczas wyjaśniałoby brak ciała, śladów, etc. Nawet auto mogło
@Chael: Ja rano dziś wstałam z myślą,
Ze to musi być jakaś cementownia. A myślałam o tym bo ostatnio znow temat gorący. I to by się tez pokrywało z tym co mówił jackowski i inni. Woda, jakiś ciek wodny. Przecież w cementowni są takie miejsca. Pawełek deweloper mogl mieć znajomosci i gdzieś ja tam zabetonować
@olcayn: Ale to nie tylko on tak obstawia, ja wiem ze większośc tego co gadają to pic na wodę, ale czasem samej zdarza mi się mieć przeczucie i coś się sprawdza, wiec jestem zwyczajnie ciekawa jak blisko byli z typami
@tomaszek86: Ostatnio odgrzalam temat; czytam sporo bo zapomnialam a pisałam ze dwa miesiące temu tutaj ze do świat się wyjaśni, wiec od trgo czytania już mi na łeb wchodzi trochę, ale tak rano mnie naszło
@Chael: nie, zgniatarka nie - przecież samochodu poszukiwano potem, bo właśnie nie trafił na złom, chociaż twierdzono, że tak sie stało. Czyli został ukryty - kto 2 dni po zaginięciu znajomej ukrywa samochód? Przecież o tym, że jechali razem na dyskotekę i że są tam jej ślady wiadomo i bez problemu z obecności jej DNA dałoby się wyłgać.