Wpis z mikrobloga

Czytając komentarze pod artykułem o samotnych matkach, pelne jadu wylewanego na mezczyzn, trafilam na taki oto komentarz jednej z pań Adwokat, ktora napisała jak jest naprawdę. Zadziwiające jest, jak bardzo mozna generalizować iprzelewac winę na tylko jedną ze stron-ojca. Oczywiście, jest wielu drani, którzy nie odnajdują się w tej roli. Jednak nic nie jest aż tak czarno-białe, by winić faceta, ktory odszedł i "porzucił rodzinę", wtedy gdy zachowanie wielu kobiet jest naprawdę frustrujące i samolubne. A najbardziej na tym wszystkim cierpia dzieci, ktore patrzą na pełnej jadu walkę niby o ich dobro.

#przemyslenia #zwiazki #dzieci #rozwod
Paula4321 - Czytając komentarze pod artykułem o samotnych matkach, pelne jadu wylewan...

źródło: comment_1671028004IkGw22731DBXrrlAcv9RAT.jpg

Pobierz
  • 6
@ManiacTeam: zdziwiło mnie to, ze wszystkie komentarze tam byly samotnych matek i to bardzo osobiste, emocjonalne przede wszystkim tylko ten jeden komentarz, z pozycji nieosobistej a zawodowej wygladal inaczej, to nie przypadek.
@Paula4321: Nie, to nie jest przypadek a rzecz normalna. Jak rodzina się rozpada to według tych samotnych matek winny jest mężczyzna i trzeba go jak najbardziej udoić i do wszystkiego zniechęcić w ramach jakiejś zemsty.
Ktoś, kto się tym zawodowo zajmuje (sędzia czy adwokat prowadzący sprawy z KRiO) może wiele ci historii opowiedzieć.